Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves babára mit adtok...

1 éves babára mit adtok sétához ebben a csalóka időben? (mi még csak ülünk a babakocsiban, még nem megy)

Figyelt kérdés
2010. febr. 24. 14:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én a dzseki alá adok még egy pulcsit, arra a dzsekit ami nem olyan vastag pufi dzseki, hozzá tartozó vastag sínadrág és a bundás kiscsizma. Enyém sem megy még, babakocsizunk.
2010. febr. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lányom egy éves volt tegnap, body,harisnya,zokni,naci,cipő,pulcsi,kabát,sapka van rajta ha megyünk sétálni. Viszek takarót is hátha kell, de tegnapelőtt és tegnap nem volt rá szükség, szerintem most sem lesz.
2010. febr. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Harisnya, hosszú újjú body, arra még egy vékony pamut hosszú újjú, + egy zokni és így rá az overált. Nem szeretem a nadrágot mert ha ül a lányom akkor felcsúszik és kivan a lábszára, a cipőjét meg állandóan lerúgja.
2010. febr. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!