Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » K es a D vitamint tapszeres...

K es a D vitamint tapszeres babaknak nem kell adni ugye?

Figyelt kérdés
2008. aug. 29. 16:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
K vitamint nem, de a D vitamint igen.
2008. aug. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Super!Tenyleg? 6 honapos a fiam de nem kapott meg mert a tapszeres dobozon rajta van hogy tartalmaz. Remelem mem keso meg elkezdeni!!!!
2008. aug. 29. 16:57
 3/7 anonim ***** válasza:
EGyeztess a dokival, de én is így gonodlom, hogy k-t nem, de d-t kellene kapjon. Bár nem tudom, hogy a tápszer mit tartalmaz, és milyen mennyiésgben, lehet abba már bele van építve...
2008. aug. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

A lányom 34. hétre született, korán kellett tápszert adni neki. Most lett kettő, idáig folyamatosan kapott D vitamint. Nem néztem meg, de gondolom a tápszerben is volt, mert spec. koraszülött tápszert kapott, abban meg mindenféle vitamin megtalálható. Kérdezz utána gyerekdokitól! A K vitaminról még nem hallottam.

2008. aug. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
sajnos én is félreértettem valamit, és nem adtam a tápszeres babámnak 2 hónapig. Azóta a dokinő napi 2 cseppet szedet a babámmal 1 csepp helyett, és jól lecseszett..
2008. aug. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
mármint D vitamint. Az előző válaszoló vagyok.
2008. aug. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, mert K vitamint minden babának ugyan annyit kell adni, azt tesznek is a tápszerbe. De D vitaminból változó lehet, az enyém két hónapig napi két cseppet kapott. De amikor tápszeres lett, megkérdeztem, hogy kell-e még adni a D vitamint és azt mondta a gyerekorvos, hogy kell. K vitamint viszont csak 1-2 hónapig kellett kapnia ha jól emlékszem.
2008. aug. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!