Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kis kutatás: Milyen babakocsit...

Kis kutatás: Milyen babakocsitok van?

Figyelt kérdés

Elégedettek vagytok vele? Mennyibe került? Link esetleg? Mennyi idős, és milyen nemű a babád? Ti szülők mennyi idősek vagytok?


Nagyon érdekel, hogy ki milyen babakocsit vesz és miért, mert egyszerűen nem találok olyat ami illene hozzánk :-(


2010. febr. 19. 11:18
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk ABC design 3 Tec babakocsink van!Mózeskosárral, sport résszel, és kocsira csatolható hordozóval vettük tavaly augusztusban 150.000.- ére.Drága volt, de nagyon ki használtam, most 6 hós a lányom, még jó a mózes, de már alig várom, a jó időt, hogy rátegyük az ülős részt!ABC Design Babakocsi 3 kerekű 3 Tec 2008 Carbon

2010. febr. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

Szymek babakocsink van,nagy és nehéz,tehát utazni nem jó vele viszont nagyok a kerekei annak meg sok előnye van.Mi ismerőstől örököltük.Ha nem kaptunk volna akkor is valami hasonlót vettem volna.

Budapesten élünk családi házban.27 vagyok,férjem 40.Kislányom 7 hónapos.

2010. febr. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Na az eddigi válaszolók közül azt hiszem én leszek a kivétel. Nekünk egy egyszerű Babycare kocsink van. Simán el toltuk a nagy hóban is. 6 hónapos a kislányom, én 29, apa 31 éves, városban lakunk. Nem bántam meg hogy egy sima egyszerű olcsó babakocsit vettünk, többnyire autóval járunk mindenhova, és kislányom a sok ruhában ordít a babakocsiban, így nincs maximálisan kihasználva. Maga a babakocsi bolygós dupla első kerekek, téliesített zsák, tálca, pohártartós mama tálca, nagy kosár-ral rendelkezik, és három fokozatban dönthető, illetve használható mély ill. sport babakocsinak is. A színe ami nem igazán tetszik : ilyen barna-sárga, de ez legyen a legnagyobb gond. Ja és mindössze 12000-ért vettük :))
2010. febr. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekünk quinny buzz van, mózessel, sportrésszel és maxi cosi hordozóval. A kisfiam 2 éves, kb. 1 éves koráig használtuk, júliusban jön a tesó és neki is tökéletes lesz még. Nagyon szeretem, kényelmesen elfér benne a baba, könnyű tolni, akár egy kézzel is. Az új ára kompletten 200.000ft. volt. Mi városban lakunk, panelban. Én 30, a párom 33 éves.

2010. febr. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Herry 3 típusú lengyel babakocsi. Külön felfüggesztés rugózás minden kerékre, igazi terepjáró kocsi. :) Teljesen felszerelve télre-nyárra. Szuper, imádom. Kéz alól újonnan vettem, akié volt nem tetszett neki. :) 35.000 volt.


Sajna le kell cserélnem, a baba már 9 kg, és lépcsőzni 22-23 kg-al már nem olyan egyszerű. Olcsó, de főként könnyű sportkocsit keresek esővédővel és lábzsákkal. Télre-nyárra jót, esernyőre csukhatót. (nem egy vászon sz@rt)


8 hós a baba, lány, és megyeszékhelyen lakunk

2010. febr. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

5 hónapos lesz a Kisfiúnk, már hónapokkal a születése előtt kinéztük a babakocsiját: Jané Nomad Matrix

[link]

noir színben. Elég húzós volt az ára, de nagyon meg vagyunk elégedve vele.

Anya 33 éves, Apa 29.

2010. febr. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Szia!Nekünk ilyen van csak narancssárgában [link]

Mi így szettben kaptuk mielőtt megszületett a babánk és örültem,hogy erre legalább nem kell költeni.Panelban lakunk Bp-en.Nagyon jó "kis" kocsi.Kényelmesen elfér benne a nem éppen kicsi fiam.jól lehet alulra pakolni,sok minden elfér benne.Viszont elég nehéz,robosztus kocsi-de legalább nem szakad össze :) A nagy kerekei miatt nagyon megfelelő itt a lakótelepen,jól tudok vele lavírozni.A kisfiam 1 éves,a párom 33,én pedig 26 vagyok.

2010. febr. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Espiro Magic 4.

Könnyű, kicsire összecsukható, nagyon jól néz ki (szerintem), tágas, és a legnagyobb hóban is simán közlekedtünk vele. 8 hónapos most a kisfickó.

2010. febr. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a választ, hasznos volt
2010. febr. 20. 18:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!