Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kis kutatás: Milyen babakocsit...

Kis kutatás: Milyen babakocsitok van?

Figyelt kérdés

Elégedettek vagytok vele? Mennyibe került? Link esetleg? Mennyi idős, és milyen nemű a babád? Ti szülők mennyi idősek vagytok?


Nagyon érdekel, hogy ki milyen babakocsit vesz és miért, mert egyszerűen nem találok olyat ami illene hozzánk :-(


2010. febr. 19. 11:18
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
ja,és kisváros :) ez lemaradt (11:32)
2010. febr. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
Szia!Mi panelban lakunk és nekünk Esprit Houston babakocsink van!Mi úgy hozattuk németországból...olyan 280euro körül van!Én 20éves vagyok a férjem 33 a kisfiúnk meg 3hónapos
2010. febr. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:

Giordani 3per8

[link]

80e ért vettük tavaly nyáron

6&fél hós a kislányunk

6-hónapos koráig fért el a mózesben, a végén, mikor már az overáll is rákerült, elég szűkös volt

városi kocsi; megyeszékhely belvárosában lakunk, ott jók az utak, de egyszer próbáltam kitolni a kertvárosba a szüleimhez, hajjaj, lánctalpak kellettek volna...

ha még egyszer választhatnék, olyat vennék, aminek a hátsó kerekei nagyobbak, amúgy meg vagyunk vele elégedve

32 vagyok, párom 31

2010. febr. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:

Szia!

Espiro Magic 3 kocsink van,nagyon szeretjük,tavaly vettük,akkor volt kisfiam 8 hónapos,most 15 hónapos,én pedig 30 éves vagyok,és Budapesten lakunk.

[link]


Tényleg nem könnyű megtalálni az igazit:),nekünk ez a 6.babakocsink:)!

2010. febr. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:

[link]

több link is van,ezt bemásoltam,ez a 2.babkocsink,az elsőről nem találtam linket :(

üdv: 11:32 es

2010. febr. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:

[link]


ilyesmi, de akereke nem pontosan ilyen.

meg vagyok vele elégdeve:)

2010. febr. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

Szia! Mi két hónapja vettünk babakocsit, Raf-Pol-t 38.000.-ért. Én nagyon szeretem, könnyű tolni és közlekedni vele. Még a 20 cm-es hóban is simán elment. Kislányunk van, és 7 hónapos.

Én 22 vagyok, apuka 24, és faluban élünk.

[link]

2010. febr. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat, várom még!Számomra minden válasz hasznos

Bocsi a túl sok kérdését, de ahogy olvasom nem mi vagyunk az egyedüliek akik nehezen találnak rá az igazira!

2010. febr. 19. 12:08
 19/29 anonim ***** válasza:

Nekünk peg perego pliko p3 van, barátoktól vettük 50.000 -ért (alkalmi vétel volt, mert ők csak 2 hónapig használták), újonnan horror ára van.

[link]

A mokka színű.

Nagyon szeretem, mert maximálisan ki lehet használni minden részét, és a miniméretű liftbe is befér velünk együtt:)

A babám 7 hónapos, de még szerencsére elfér a mózesben, a mai napig abban alszik délután az erkélyen (panelban lakunk).

A párom is, és én is 32 évesek vagyunk, de én hét hónappal idősebb, amit a mai napig is hallgatok:D

2010. febr. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
47%

Szia!

Nekem négy gyerkőcöm van, és már megszámolni sem tudom, hol tartok babakocsiügyben.

sajna mániákus gyüjtő vagyok és az olcsóbb kocsik nem tudnak lázba hozni.

Sokat kipróbáltam, amiket nem ajánlok:

top rider, pierre cardin, stokke(egy kalap kaka),meg az ilyen-olyan kivált cégek kocsijai bebego, bambino, espiro...


Amik bejöttek: quinny buzz, zapp, speedi

maxi cosi mura, citi cx

peg perego p3, skate, sí,gt 3

bebe confort streety, loola, high trek


A többiről nincs túl jó véleményem, tehát ezek közt nézelődj és biztos meglesz az igazi

2010. febr. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!