Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki mibe fagyaszt? Mit? Mi a...

Ki mibe fagyaszt? Mit? Mi a legpraktikusabb eljárás? (zacskó, üveg. Stb)

Figyelt kérdés
2010. febr. 18. 18:30
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én az anyatejemet műanyagpoharakba fagyasztottam. Az amit partipohárnak is neveznek. Olcsó egyszer használatos. Gyorsan fertőtlenítettem és utána belefejtem a tejcsit, letakartam alufóliával begumiztam, hogy jól zárjon, lehűtöttem és a fagyasztó külön rekeszében fagyasztottam, de nem kellett felhasználnom őket, mert bőven volt tejem.

2010. febr. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Leveseket dobozban.A dobozt kibélelem folpackkal,ha megfagy,akkor kiveszem a dobozból.A többi ételt zsacskóban,símára,négyszögletesre igazítom,mert így kevesebb helyet foglal el a fagyóban.
2010. febr. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én Avent pohárban, mert így egyszerűen fel is olvaszthatom a melegítőben. Egyetlen bajom vele az alakja :)
2010. febr. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Legeleinte célszerű jégkockatartóba, mert annál nagyobb adagot nem eszik meg.1-2 kocka elég neki, a krumplit, rizst úgyis frissen kell főzni hozzá. Később, mikor többet evett, én a bébiételes üvegekbe fagyasztottam.

Hogy mit? Bármit a krumplin kívül. (spenót, répa, sütőtök, szilva, barack, vegyesfőzelék, zöldborsó, szóval bármit..)

2010. febr. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem fagy szét a bébiételes üveg?
2010. febr. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
miben
2010. febr. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én jelenleg csak anyatejet fagyasztok. Eleinte Avent-es poharakban, de az alakja miatt váltottam. Na meg azért is, mert egyszerre csak kevesebbet fagyatok, mint amennyi az avent-esbe belefér. Szóval váltottam anyatej gyűjtő zacskóra. Vannak irtó drágák is (nem tudom miért, mit tudhatnak?), de a tesco-s nem annyira drága (40 db, 2000 ft).
2010. febr. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én hónapok óta anyatejet fagyasztok, eleinte jégkockatartóban (egy kocka kb. 18-20 ml), de helytakarékosság miatt simítózáras tasakokat vettem különböző méretben és azóta azokat használom.

Nekem bevált és árban sem vészes.

2010. febr. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kedves 19:06-os!

A bébiételes üveg, ha fagyasztassz benne kaját nem fagy szét a mélyhűtőben? Nem nyomja szét a kajcsi??

2010. febr. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!