Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig kell bundazsákot...

Meddig kell bundazsákot használni? És mikor lehet a vastag sapkát lecserélni vékonyabbra? Meddig kell sapkát ráadni?

Figyelt kérdés
Lehet,hogy buta kérdések,de első babás vagyok és fogalmam sincs ezekről a dolgokról.Hétvégére is mondják a 10 fokot és nem szeretném megfőzni a kisfiamat.Amúgy is izzadós.Ja és most 11 hetes.
2010. febr. 18. 07:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Elnézést kérek az OFF-ért, de ez engem is érdekelne. Én is bundazsákot használok. Eddig az izgatott nehogy megfázzon, most meg, hogy nincs e melege. Gondolom a 10 fokban már nem kell beletenni, elég ha az overálra kerül egy takaró.
2010. febr. 18. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
az a baj,hogy nincs overálunk,csak bundazsák.
2010. febr. 18. 07:56
 3/11 anonim ***** válasza:
Megint én vagyok. Akkor lehet, hogy télen is túlzásba vittem? Harisnya, hosszú body, vékony tipegő, kötött pulcsi, plüssös overál és bundazsák. Soha nem volt beizzadva. De féltem nehogy megfázzon. Anyum is így javasolta. Ha nincs overálod szerintem használd tavaszig a bundazsákot. Vagy vegyél overált. Abból is van véknyabb, vastagabb.
2010. febr. 18. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én így szoktam: bundazsákot(vagy overált) nyugodtan ráadhatod, amíg te is kabátot veszel fel az utcára. Ha te már vékonyabb kabátot vennél, akkor is ráadhatod a bundazsákot, csak alatta legyen 1 réteggel kevesebb ruha a babán. Ha nagyon beizzad, akkor az úgyis érzed, ezt sajnos ki kell tapasztalni. A fiam sokkal hamarabb megizzad mint én, nálunk én vagyok a fázósabb és mindig úgy öltöztetem a gyereket, ahogy az apja öltözik(ők egy "hőhullámon" vannak) :) Sapkát adhatsz rá vékonyabbat(nem nyárira gondolok), ha adsz rá kapucnit. Sapka pedig majdnem mindig kell, illetve jó ha van, most vastag, 20 fok körül vékony pamut, lehetőleg fülvédős, nyáron pedig a nap miatt.
2010. febr. 18. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
beteheted bundazsákba, de ne öltöztesd alá, legyen vékony rugi, vagy body nadrággal-zoknival. Ne vastag takarót tegyél rá, hanem vékonyat, és ha tényleg 10 fok van, akkor nem kell a lábzsák sem. Így nem fog megfázni se meg megfőni se:) Vastag sapka maradjon, amíg nem lesz tartósan jó idő.
2010. febr. 18. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem tegnap "megfőtt" a lányom a body,vékony pulcs,nadrág zokni,overall kombinációban.Plusz vékony takaró.Ez délután 4kor.6.5 hónapos.Nem tudom,ma mit adjak rá.
2010. febr. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Lányok, az én fiam két éves és még most is azon gondolkodom, hogy ha szombaton 10 fok lesz, melyik sapkát adjam rá, a vékonyabbat vagy a vastagabbat?? :-)))Mert hogy ő is izzadós.
2010. febr. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!tegnap volt rajta hosszú ujjú body,harisnya,plüss rugi,vékony kardigán,bundazsák és eléggé le volt izzadva.
2010. febr. 18. 10:27
 9/11 anonim ***** válasza:
Én most vettem overállt a 8 hetesemnek, mert az előzőt kinőtte. Szerintem még márciusban is simán fogjuk használni, legfeljebb nem öltözünk annyira alá és be sem takarom. Szerintem nem tulzás. Én nem adok rá harisnyát csak zokni, body, plüss rugi+ egy pulcsi( ennek a vastagságát szoktam a hőmérséklettől függően változtatni+ hidegben 2 takaró, amúgy 1 vagy 1 se)
2010. febr. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ja előző vagyok és második babás. A sapka még sokáig kellék lesz, szerintem még áprilisban is, legfeljebb vékonyabb.
2010. febr. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!