Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Előfordult már veletek, hogy...

Előfordult már veletek, hogy teljesen kikészültetek és a babátokkal kicsit durvábbak voltatok? Nálunk ma megtörtént, és nem tudok mit kezdeni a dologgal, nagyon haragszom magamra.

Figyelt kérdés
8 hónapos, és egész éjjel nem aludtunk, teljesen elvesztettem a türelmem és ledobtam a puha ágyra, nem lett baja csak megijedt.
2010. febr. 15. 09:10
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
13: 35ös! két névvel írtad alá? :)) (bocsi az offért!)
2010. febr. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

13:52-nek: nem.

;)

Offoltam, bocs.

2010. febr. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

09:34 vagyok (tegnap)

Én teljes egészében egyetértek az első válaszadóval. Emberek vagyunk, de ez nem mentség. Felelősséggel vállaljuk a gyereket de sajnos néha nem cselekszünk így (én sem, nem vagyok álszent), ez eléggé nagy baj. De ha már rosszul csekekedtünk, akkor tanulunk belőle, ennyi. Ja és engem nem érdekel a pontozás. :)

2010. febr. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

13:35-nek! Köszi, ari vagy, nem írok alá, ne legyen öröm az unatkozó anyukáknak!


Sziasztok!

2010. febr. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Én sem ítélkezem,csak azt írtam,hogy a gyerek nem érti még a büntetést,ezért nem kéne "bántani".Elég a baja a fogával.A lelkiismeret furdalás pedig azért van,hogy többet ne tegyen így.Vagy legalábbis ne értelmetlenül.
2010. febr. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!