Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kapjon tápszert esti szopival...

Kapjon tápszert esti szopival együtt? Tovább aludna? Kevés lenne a tejcim?

Figyelt kérdés

6 hónapos, anyatejes a babám. Esténként kiüríti mindkét cicit a pancsi után, de 3-4 óra múlva mégis ébred és eszik.

Próbáljam meg a pótlást? Írassak fel tápszert?


2010. febr. 13. 11:11
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Hát igen, igazából találgatok....az biztos, hogy megszokás, mert még soha nem aludtunk át éjszakát....:( Volt pár alkalom, amikor 3-ig, 1x 4:30ig aludtunk, de ez ritka, mint égen a fehér holló...:( Viszont szoktam hallani éjszaka, amikor magamhoz veszem, hogy korog a gyomra. Tehát találgatok. Nem szívesen adnék tápit, végülis van tejci, csak talán kevés neki. Napközben nehezen sikerült szopira koncentrálni, pedig mindent bevetek (csend, félhomály, nyugalom) Gondolom este akarja bepótolni! Este 18:30-kor is van szopi, 19:30 körül pancsi, 20:00 körül cici és alvás, azt gondoltam így elég lesz neki legalább 6 órára a tejci, de nem....

Van 2 fogacska, szerintem nem az miatt ébred! :( Amikor jött a foga, akkor 2 óránként keltünk.

2010. febr. 13. 17:32
 12/13 anonim ***** válasza:
azért 6 hósan már lehet hogy egész napra nem elég neki a tej. uzsonnát nyugodtan kiválthatjátok tejpéppel amit sokféle ízben lehet kapni. én is olvastam hogy ha napközben nem esznek eleget azért kelnek éjjel. az én babám 7 hós bár én estére már 2 hónapja pótolok és mégis kel, sőt már úgy csinálom hogy ha éjfél 1 óra körül megébred akkor tápszert adok neki, ez eddig bevált de szerintem most a foga miatt sokat kel. mi már csak reggel és este szopizunk de most a foga miatt nem akar enni. ez a baj hogy csak találgat az ember. próbáld ki délután a tejpépet és este cici. hátha bírja így
2010. febr. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Én sok mindent kipróbáltam, Volt fagyasztott tej, sinlac, pép fürdés előtt.

Ha üvegből próbáltam tejet adni nei az esti cici után, cvcsak szórakozott vele.

4 hónapos kora óta ébred éjjel , előtte 2 hétig átaludta az éjszakát, 6 hónapig anyatejes volt.

11 hónapos és még felkel 1-2x, már hozzászoktam.

A napokban volt 2 éjszaka, amikor 3-ig aludt estétől, én már többször felébredtem, hogy na mi van:-))

2010. febr. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!