Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy óvjátok a babátokat, ha...

Tittiritty kérdése:

Hogy óvjátok a babátokat, ha meg vagytok fázva?

Figyelt kérdés
Ma reggel náthásan ébredtem. Egész nap egyedül vagyok 2 hónapos babámmal. Mit tehetnék, hogy ne kapja el?
2010. febr. 12. 10:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha szopizik,kapja az ellenanyagokat is.Max.nem puszilgatod annyit,magadat rendesen kikúrálod,de nemigen lehet ez ellen mit tenni sajna.
2010. febr. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha szopizik semmi teendőd, nem fogja elkapni. Jó persze ne nyald fald. Ha nem szopizik, akkor vegyél szájmaszkot a patikában és tedd fel ha vele foglalkozol.
2010. febr. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!

Szoptatom még a kicsit, csak anyatejet kap. Remélem ez valamennyire védettséget ad. Amiatt aggódom, mert nagyon megszokta, hogy egész nap énekelünk, mondókázunk, amikor ébren van és olyankor közel hajolok hozzá és bohóckodom neki. Nehéz lesz, biztos nem érti majd, hogy anya miért nincs olyan közel :-(

2010. febr. 12. 11:16
 4/4 anonim ***** válasza:
nem fogja elkapni, ő készen kapja az ellenanyagokat a szervezetedből az megvédi, ha izgulsz akkor köss egy kendőt a szád elé és kész. De nyugodtan én a tüneteim alapján H1N1-es voltam de legalábbis influenzás és nem lett a picinek semmi de semmi baja, pedig puszilgattam is.
2010. febr. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!