Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2-3hetes babával esküvőre menni?

2-3hetes babával esküvőre menni?

Figyelt kérdés

Nem rég tudtam meg,hogy a barátnőmnek akivel gimis korunk óta barátnők vagyunk-10-12éve szept 18án lesz az esküvője.Én szept 5re vagyok kiírva..lehet császáros leszek,mert az voltam előzőleg is..

szeretnék elmenni ,ti mit tennétek?

Lehet ilyen picivel ilyen helyre menni...


2010. febr. 11. 19:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem lehet még ennyire előre tervezni. De ha valóban úgy alakul majd, ahogy most gondolod, akkor egy 2-3 hetes újszülöttel én sem mennék.
2010. febr. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha van kire bízni, fejjél le tejet és anyukád, vagy aki vigyáz a kicsire, megeteti, lefekteti..., stb. A mi kislányunk 1 hónapos volt, mikor esküvőre mentünk. Fél ötkor még megetettem ciciből, aztán este anyukám megfürdette, és megetette a lefejt tejjel, aztán elaltatta. Még annyira pici volt, hogy észre sem vette, hogy nem én vagyok mellette. A következő etetésre (hajnali 2-re) már otthon voltunk.Addig aludt.
2010. febr. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok. Én is császáros voltam, de még egy kicsit táncolni is tudtunk a férjemmel. :) Úgyhogy szerintem menjetek nyugodtan, max. ülsz, pihengetsz, de akkor is kikapcsolódtok legalább. Vinni én sem vinném a kicsit, annak semmi értelme.
2010. febr. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
én sem vinném, de elmennék.
2010. febr. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én császáros voltam.2 hét után örültem, ha rendesen tudtam járni.Lehet, hogy Te majd jobban viseled.A babát biztos nem vinném.
2010. febr. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ,kíváncsi voltam ki mit gondol..e mellett nekem van egy -akkor 25hónapos lesz kisfiam és ő biztosan jönne.ha mennénk is sztem vacsi után jönnénk haza,éjfélig nem maradnánk max 10ig..nem tudom még mikor fog kezdődni,meglátom.az első szülést császár nagyon rosszul viseltem,reménykedem,hogy most sikerül természetesen szülni és könnyebb lesz...az idő majd megoldja..
2010. febr. 11. 23:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!