Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2-3hetes babával esküvőre menni?

2-3hetes babával esküvőre menni?

Figyelt kérdés

Nem rég tudtam meg,hogy a barátnőmnek akivel gimis korunk óta barátnők vagyunk-10-12éve szept 18án lesz az esküvője.Én szept 5re vagyok kiírva..lehet császáros leszek,mert az voltam előzőleg is..

szeretnék elmenni ,ti mit tennétek?

Lehet ilyen picivel ilyen helyre menni...


2010. febr. 11. 19:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
én nem mennék.annyira picike lesz még akkor,te sem biztos,hogy teljesen felépültél még.
2010. febr. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%
Szeritnem nem tudsz előre gondolkodni. Majd meglátod. Ha jól vagy, nincs gond, és nyugodt baba, miért ne próbálnád meg? Én legalábbis a szertartásra elmennék, a többit meg meglátod, hogy bírjátok. De biztos nem hajnalig maradnék...
2010. febr. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
a szertartásra nyugodtan elmehetsz, ha úgy érzed magad. hol lesz az esküvő? mert a mienken is volt egy házaspár pici babával, a fiú anyukája is jött velük, ő felment a szobába a babával (volt kiságy a szállodában), anyuka meg néha felnézett hozzájuk. menyasszonytáncig lent voltak ők is a bulin :)
2010. febr. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

csakis akkor menj el, ha Te jól leszel addigra.

bár az elején, akkor ezt már te is tudod, általában elég kevés idő jut pihenésre, szóval én nem sok esélyt látok arra, hogy addigra fitt leszel újra, de végülis egyéni, sose lehet tudni.

én csak a szertartásra mennék el, az a félóra nem gond, sőt, ha nagyon közel van a helyszín, fél órán belül, akkor lehet, hogy nem is vinném a picit, ha van kire hagyni, csak én mennék. (meg az aki elvisz kocsival, ha nem egy kisvárosról van szó)

2010. febr. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
hát nemtudom én max a szertartásra mennék el vele! de ha ugy látod nyugodt a baba probáld meg! de nemtudom...olyan pici lesz még :S
2010. febr. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Én nem mennék. Olyan pici még, gyenge a szervezet, az esküvőn meg ot a sok ember. Bármit elkaphat a Pici.
2010. febr. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Az én lányom nagyon nyugodt volt, de azt hiszem tömegbe én sem vittem volna.Esetleg azt tudom elképzelni, hogy amíg a szertartáson vagy addig máshol valaki vigyáz a babára. Hát nem tudom..majd meglátod hogyan alakul. Én ha az akkori magamra gondolok nem mentem volna el.
2010. febr. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Én tuti nem mennék.

Császárosan szerintem Te sem éreznéd olyan jól magad. Én azért éreztem még 2-3 hét után. Nem hiszem, hogy táncra perdültem volna. A babát meg semmiféleképpen nem vinném.

2010. febr. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Hát, ha biztosítanak szobát, ahol addig apuka vele lesz, talán... De ha magamból indulok ki, akkor nem lesz hozzá sem erőd, sem kedved... :)))))
2010. febr. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

én se mennék. 2 héttel a szülés után még eleve én sem voltam olyan jól, hogy ilyen eseményen részt vegyek.

noj

2010. febr. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!