Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valentin nap egy egy évessel?...

Valentin nap egy egy évessel? Mentek valahova? Együtt vagy leadjátok a babát? Mit fogtok csinálni?

Figyelt kérdés
2010. febr. 10. 21:46
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Mi amúgy is menni akartunk étterembe, ezért pénteken megyünk egy helyre, ahol akció van. Igaz, hogy nem vasárnap megyünk, de ráfogjuk a Valentin-napra. 5 hónapos babánk velünk jön, ő elücsörög a hordozóban egy ideig, aztán majd ölbe vesszük. Mióta megszületett, nem voltunk együtt étteremben, úgyhogy már várom.
2010. febr. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

" te jó ég!

miért kell személyeskedni? tudod mit? nem csak a szokás az ostoba, hanem te is. kikérem magamnak ezt a stílust! ezt is pontozd ám le!!!

jó nevetséges vagy, ne haragudj!"



Nem személyeskedtem ne haragudj.Itt egyedül te nevezel ostobának és esel nekem.


De hagyjuk ezt abba kérlek,nekem elegem van már abból,hogy itt mindenki utálja a másikat,semmi nem jó nektek, aki gyengébb kibelezitek aki nem azt magatok közé veszitek és a legközelebbi szuperanyus vagy ilyen valentinos kérdésnél már ő is benne lesz a gyengébbek elpusztításában.


Miért kell ezt csinálni?Csak mert anyák vagyunk mi vagyunk már rögtön a világ legokosabb női is?Engem elszomorít ez, amikor idejöttek azthittem segítséget kapok és adhatok,nem ilyen falka üzemmódi van és okoskodó tóniság:(

2010. febr. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
69%
Mi ünnepeljük a babát pedig leadjuk a nagyinál. 3 hónapos. Eltöltünk egy kellemes estét és éjszakát. Kettesben.
2010. febr. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Oh jézusom XD no komment:D


Ez nem arról szól,hogy csak aznap figyelhetsz rá BAKA, hanem arról,hogy ünepeljétek a szerelmetek ^^

kinek a pap...kinek a paplan...de azért ne nevezd ostoba amcsi szokásnak ^^


japánban nagyon édesen ünneplik,vehetnél példát róluk:)


neked ez a nem személyeskedés??? érdekes.

és nem én estem neked, nem én kezdtem a vitát szítani, maradjunk ennyiben. (ennyi romantikátlan embert - ezt sem én írtam ha jól emlékszem.)

2010. febr. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Nekem 1 éves a babám és nem ünnepeltük soha a Valentin napot. Bár a férjemtől kaptam csokit mert azt hitte, hogy 8.-án van Valentin nap. :p

Azért aranyos volt de nekünk ennyi.

2010. febr. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
46%
Tudod mit? Hagyjuk.Kösd az ebet a karóhoz és vitatkozz...
2010. febr. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
28%

:)

ezen már csak mosolyogni tudok...

2010. febr. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
mi nemtartunk valenti napot, de ha tartanánk, se tudnánk hová leadni a kislányomat. Úgyhogy nálunk mindig valameyil szülővel van, ergo ketten együtt utoljára a szülésem előtt inapon voltunk bárhol is.
2010. febr. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!