Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valentin nap egy egy évessel?...

Valentin nap egy egy évessel? Mentek valahova? Együtt vagy leadjátok a babát? Mit fogtok csinálni?

Figyelt kérdés
2010. febr. 10. 21:46
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
45%
romantikátlan???? miért kell ahhoz külön "ünnep", h az ember a párjára figyeljen?
2010. febr. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
57%

Oh jézusom XD no komment:D


Ez nem arról szól,hogy csak aznap figyelhetsz rá BAKA, hanem arról,hogy ünepeljétek a szerelmetek ^^

2010. febr. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
20%

ünnepelni a szerelmet... ostoba amerikai baromság...

a 16 évesek imádják, az tény. az idősebbek kevésbé. no commet:)

2010. febr. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
66%

kinek a pap...kinek a paplan...de azért ne nevezd ostoba amcsi szokásnak ^^


japánban nagyon édesen ünneplik,vehetnél példát róluk:)

2010. febr. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
A Valentin-napot pár éve kapták csak fel, főleg a kereskedőknek remek ez. Nem értem miért kellet behozni ide. A férjemmel meg is beszéltük, hogy nem ünnepeljük meg. Na, persze azért egy doboz bonbont kapok, de ennyi. Egyébként néha-néha el szoktunk menni étterembe, akkor visszük a gyereket, ő is nagyon élvezi. 1 éves már kibírja.
2010. febr. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
17 éve vagyunk házasok, 4 gyerekünk van...ennél nem kell nagyobb bizonyíték arra, hogy szeretjük egymást..főleg nem egy konkrét nap, negédes körítéssel..bármikor, amikor együtt vagyunk, egy ünnep :))) Egyébként a kislányomat nem lehet leadni sehová, mert szopik, így aztán még nem volt mással :)
2010. febr. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
0%

te jó ég!

miért kell személyeskedni? tudod mit? nem csak a szokás az ostoba, hanem te is. kikérem magamnak ezt a stílust! ezt is pontozd ám le!!!

jó nevetséges vagy, ne haragudj!

2010. febr. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
65%

Mi is minden éven megünnepeljük.Nem értem mi rossz van ebben.Talán csak a keserűség beszél belőletek.

El szoktunk menni vacsorázni,egy olyan este,amikor csak egymással foglalkozunk,kicsit romantikázunk,a férjem évről évre újra meghódithat ilyenkor :-D

2010. febr. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
54%

Mi is megtartjuk.eddig is mindig megtartottuk.nem tudom mi rossz van ebben..talán az elözö válasz adónak igaza van.szerintem igen is tök jó dolog

ennyi erövel anyák napját sem kéne tartani,mert bármikor máskor adhat virágot a gyereked??jah,és gondolom a miénk velünk lessz,nincs kire bizzam.17 hónapos

(Zsoka)

2010. febr. 11. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
44%

Komolyan nem értem...

van, aki ünnepli, van aki nem. mindenki leírta a véleményét. miért baj ez?

miért lenne keserű, romantikátlan aki nem tartja?

megint elárasztották ezt az oldalt a csak nekem lehet igazam anyukák: mert gyerekem van, akkor mindent tudok. emlékszem tavaly télen is volt 1 ilyen hullám. mentek a napi viták az ilyen és ehhez hasonló lényegtelen dolgok miatt... tartsatok ki, lassan itt a tavasz:))))

elnézést, h kitört belőlem...

szép napot mindenkinek!

2010. febr. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!