Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen játékot vettetek...

Milyen játékot vettetek mostanában másfél év körüli fiatoknak, milyen játékokkal játszik?

Figyelt kérdés
2010. febr. 10. 14:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Reg nem vettem jatekot neki, mert par ora alatt megunja. Egyre tobbet probal nekem segiteni. "Port torol, felmos, porszivozik", meg minden felnottes dolog erdekli. Taviranyito, dobozok,lecsavarhato kupakok. Minden nap osszeallitok neki egy "csomagot" a konyhai, nem veszelyes eszkozokbol, es azokkal nagyon elvan. A konyveket nagyon szereti. Elkezdtunk rajzolni is, vagyis firkalni. Epitokockazunk. En epitek, o szetszedi...neha o is probalkozik. Ilyesmik. Sajnos penzunk sincs draga jatekokra...de ebben a korban meg szerintem nem is az a fontos.
2010. febr. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem 1 éves lessz és fischer price készségfejlesztő zsiráfot vettem neki a héten és 4x1ben micimackos bébitaxit. ja és szülinapjára formabedobos katicabogarat kap majd azt hiszem a játékfutar.hu néztem ki. Óvopedagógusi ajánlás is van rá. nézdd meg szerintem nagyon klassz és 4 éves korig ajánlják.
2010. febr. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekünk a legutóbbi megtérülő beruházás egy 500ft-os furulya volt.Alőtte mindenen furulyázott ezért kapta.Már legalább 3-4 hónapja megvan,és azóta se telik el úgy nap,sőt szinte óra hogy ne furulyázna.Most 20 hónapos.járunk ringató foglalkozásra és innen van a furulya szeretete.Ja és pár hete vettem neki egy mágneses rajztáblát,az is nagy sláger!
2010. febr. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szia!Hiába fiam van,baba edénykészletet vettem,kölest főzünk.

Könyveket,másneses rajztáblát,autókat,zsírkrétát, kiasztalt sámlival.

2010. febr. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!