Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vettem alma-őszibarack teljes...

Vettem alma-őszibarack teljes kiörlésű rízzsel pépet (Kecskeméti) 4 hós kortól. De a rízst csak most látom, hogy van benne, valamiért csak az alma-barack maradt meg. Kóstoltathatom a 4.5 hónapos babámat vele?

Figyelt kérdés
2010. febr. 9. 19:02
 1/5 A kérdező kommentje:
kiőrlésűt, nem rövid ö! Elírtam, bocsi!
2010. febr. 9. 19:03
 2/5 anonim ***** válasza:
A kóstoltatás alatt gondolom csak egy-két kanál pépet értesz.Annyitól semmi baj nem lesz.
2010. febr. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A rizs nem allergén. Azokban az országokban, ahol gabonával kezdenek (nem gyümölccsel), a rizs az első. Adhatod a kicsinek nyugodtan.

(Nincs ez kicsit korán? Még ha tápszeres is a babád, ha 4,5 hónaposan már vegyes pépeket kóstol, mikor kezdtél hozzátáplálni? Elvileg tápszeres babákkal is várni kéne 5-6 hónapos korig.)

2010. febr. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Még csak most kezdtem orvos tanácsára. A barackot még nem kóstolta csak az almát 3 napig.
2010. febr. 9. 20:04
 5/5 anonim ***** válasza:

Én először csak 1-1 ízűt adnék, ezt a rizses verziót később adnám. Szerintem még nehéz lenne a gyomrának.


Mi 6 hónaposan kezdtük a hozzátáplálást, és 7 hónapos már elmúlt, amikor rizst és kukoricadarát kezdtem adni nekik, de egyébként mindkettő adható tudtommal 6 hónaptól is (de nem biztos).

2010. febr. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!