Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Velem miért nincs "olyan" jól...

Velem miért nincs "olyan" jól el a 2,5 hós gyerkőcöm, mint mindkét nagyanyjával?

Figyelt kérdés

Szopi után elvan kb fél órát, ebbe beletartozik a pelusozás is, játszunk, vigyorizunk, stb. lent a játszószőnyegen, vagy egyszerűen csak a kanapén körbe játékokkal, egyszercsak kiabálással kezdi, egyre gyakrabban, aztán nyafogás, és üvöltés. Utána már nem érdekli semmi. Ha felveszem is, akkor is csak ordít míg vagy elalszik (jobb esetben) vagy a következő evésig ez van.

Hétvégén voltunk nagyszülőknél, ott letettük a kanapéra, órákat elnézelődött, a mamával, papával beszélgetett, ha elkezdte a kiabálást nem folytatta, hanem újra játszottak tovább. Pedig nem is nagyon beszéltek hozzá, csak csöndben nézegette a kezeit, a játékokat. Még el is aludt.

Anyukámmal is elvan ha átjön, mondjuk ő meg állandóan énekel neki, beszél hozzá minden félét.


Én mindekttőt próbálom már, de nem sok sikerrel. Én ronthatok el valamit? Vagy engem már megún, mert én nyúzom egész nap? Már komolyan rosszul esik, hogy a nagyik el sem hiszik, hogy milyen nyafka és ordítós is tud lenni az unokájuk... és csodálkoznak, hogy nem tudok itthon semmit csinálni, mert mindig a gyerkőccel kell foglalkoznom, magában nem nézeget el, mint náluk. Mit csinálok rosszul?


2010. febr. 8. 17:07
 1/3 anonim ***** válasza:
nem tudom,mi lehet a baj,de az én fiam ugyanez.apával minden jó,rám rámnéz és sír.
2010. febr. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem unalmasak vagyunk nekik. Egész nap minket lát. Nálunk is apucit meglátja, már ugrik ki a pelusból örömében.Nagyszülők ugyanez. Ők egy kis változatosságot, színt hoznak "szürke hétköznapjaikba". :-) Ugyanakkor figyeli, hogy ott vagyok e a közelben, mert az azért sosem árt, ha anya, közismertebb nevén a tejcsap, vagy hadtápos kéznél van. :-)
2010. febr. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Velem is nyűgösködött sokáig, amíg rá nem jöttem, hogy keveset alszik napközben. Ha kialussza magát, utána jókedvű és eljátszik magában is. Ha vendég jön, bármilyen fáradt is, nem alszik, nem nyűgösködik, mert nem akar lemaradni semmi izgiről :)
2010. febr. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!