Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapos gyerkőcöm 4-5 hetes...

6 hónapos gyerkőcöm 4-5 hetes kora óta átalussza az éjszakát, pár hete viszont meg van kergülve már 4 órakor kérné a reggelit, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Eddig 8kor este elaludt,és 6-7 körül reggeleztünk így jól ki is jött a napi 5 étkezés(már sajnos tápszeres+főzelék,gyümi).Viszont másfél hete reggeli után kezdett vissza aludni akár 9-ig is,utána 1 szer aludt napközben egy nagyot és esetleg egy kicsit!

Mostanában kel fél4-4 körül,és hiába adok neki vizet,csak tápszerrel hajlandó vissza aludni.Már próbáltam sűríteni a vacsit,de akkor is kel 4kor.Így viszont nem 5 ször eszünk hanem 6szor,és így is elég kis dundi a lelkem.Mit csináljak?Jó ez neki hogy most szokik rá az éjjeli kajára?Fogára gyanakodtam,vettem fogzáskönnyítőt.Nagyon meleg van a gyerekszobában ez tény!De míg anyatejes volt is jobban aludt mint most!


2011. júl. 22. 09:05
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia.

Szerintem fejlődési ugrás lehet, az ebben a korban aktuális. Nem tudom, mivel sűrítetted a vacsit, de én tejpépet próbálnék adni neki, talán az picit jobban eltelíti.

2011. júl. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!