Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig hagyhatom kint aludni...

Meddig hagyhatom kint aludni őket?

Figyelt kérdés
Kb fél kettő körül mentünk sétálni. Csak 10perce értünk haza, de mivel mélyen alszanak kint hagytam őket a teraszon. Jól fel vannak öltöztetve és be vannak takarva. Fedett helyen vannak és kb -2-3fok van kint.
2010. febr. 8. 15:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát én már bevinném őket. Minusz fokban egy óránál több levegőzés nem ajánlott, a védőnőm szerint legalábbis. Mennyi idősek? Ikrek?
2010. febr. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is idelye bevinni őket mert ilyen idöben mindegy milyen rétegesen öltözteted fel őket könnyen elkaphatnak valamit.A védönöm szerint ha séta közben elalszanak akkor is bekell vinni öket.
2010. febr. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Leginkább a tüdő hűl ki, és az nem a legjobb nekik.
2010. febr. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azóta megoldódott. Felébredtek maguktól és már bent vannak. Azértköszi a választ.
2010. febr. 8. 16:08
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia! Mint írod, már felébredtek a babák, de ha legközelebb is ilyen jót alszanak, nyugodtan hagyd kint aludni őket. Bár nem írtad, mennyi idősek, de a -5 fokig kivitel csak újszülöttekre (6 hetesig) vonatkozik. Ennél idősebb babát nyugodtan ki lehet vinni -10 fokig. Egyébként az én gyerekein picinek csakis kint tudtak aludni, így aztán télen is mindegyik kint aludt a babakocsiban a teraszon. Így tudtak 3-4 órát is aludni, bent meg felébredtek fél-1 óra múlva. Egyik se volt 2 éves koráig szinte sosem beteg... A védőnő is mindig azt mondta, biztosan azért, mert sokat vannak kint a levegőn. Ha jól fel vannak öltöztetve, be vannak takarva, nem fáznak meg. A levegőt az orrukon veszik, így az már megmelegszik az orrban lévő hajszálerek hatására, mire elér a tüdejükbe...
2010. febr. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi!

10hónaposak egyébként. Volt rajtuk harisnya, body, vékony és vastag pulcsi, nadrág és az overáll. Plusz még a takaró. Én is úgy gondoltam nem fázhatnak meg.

2010. febr. 8. 16:57
 7/8 anonim ***** válasza:
És egyébként rájuk nézel ,nehogy baj legyen ?
2010. febr. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Persze, nem hagyom őket felögyelet nélkül soha. :)
2010. febr. 8. 20:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!