Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek hagyhatom a...

Szerintetek hagyhatom a fiamat a nyuszijaval aludni vagy veszelyes meg (4 honapos)?

Figyelt kérdés
Van neki egy olyan nyuszija aminek rongybol van a teste (bocsi nem tudom a pontos nevet). Ezt szokta markolni meg neha a fule a szajaba teved es azt szopogatja. Elalvashoz odaadjuk neki mert ezzel pillanatok alatt elalszik. A kis arcat belefurja, szopizza, tapogatja. A gond csak az, hogy ha elvesszuk par perc mulva felebred. Hagyjam nalla? Felek nem kap rendesen levegot ugy az arcahoz szoritja.
2010. jún. 11. 22:09
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Mivel 4 hónapos nem tudja mi a jelentősége ezeknek a vackoknak, és több hátrány van belőle mint haszon!

Az hogy a szájába veszi nagyon rossz, vedd el tőle azonnal!

És ne tedd vissza hozzá eltelik pár perc és el is felejtette hogy létezett!

2010. jún. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem hinném hogy megfulladna tőle,az én kislányom rongybabával alszik 3 hónapos kora óta,most 2 éves!:)
2010. jún. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem biztonságot nyujt ha van egy állandó "alvótársuk". Igaz egy idő után annyira megszokják, hogy anélkül nincs alvás.Nálunk is így van, a kispárnával.Én nyugottan nála hagyom még nem volt gond belőle.

Egy háromgyerekes anyuka

2010. jún. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem hinném én sem, hogy baj lenne. Az enyémek meg pelussal aludtak el mindig is. A mai napig csak ehhez ragaszkodnak, annyira, hogy van, mikor bekapják és azt rágva aludnak el. 1 évesek. Eleinte kivettem én is éjszakára,de aztán úgy voltam vele, hogy van légzésfigyelő is, meg hiányzik is nekik,nem lesz semmi gond!
2010. jún. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia.


A lanyom 4 honapos lesz a hetfon es szuletesetol a feje alatti pelust gyurkozte ossze vissza.

Ezt nagyon meguntam, mert ugy nezett ki 5 perc alatt mint amit a kutya szajabol rangattak ki.

Gyereknapra kapott apatol egy hasonlo alvos micimacit, mint amirol Te is beszelsz.

Azota mindig Vele van.

Este el szoktam lopni kimosni, hogy reggelre megszaradjon ha napkozben beletorolte a tejet esetleg.

O is mindig ragja.

Ez ujszulott kortol hasznalhato, igy biztosan nem lesz baja ha a szajaba veszi.

Ez kulon erre van kitalalva.

2010. jún. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekünk is van alvós rongyink. Maci van a közepén, és nagyon szereti "szopogatni". Újszülött kortól használható, nem engedi a szinét, nem szöszöl (a textil pelussal ellentétben, nálunk az nagyon szöszös), és nagyon vékony. Úgyhogy még ha bele is fúrja magát, akkor is kap levegőt. Nagyon szeretjük.

Ja és az én fiam is 4 hónapos

2010. jún. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!