Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig (hány órát) hagyhatom...

Meddig (hány órát) hagyhatom aludni 2 hetes babámat két szopizás között? Alig evett valamit és most bealudt. (előtte persze pörgött, biztos azért fáradt el)

Figyelt kérdés
2011. ápr. 8. 12:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Nappal szerintem tartsd be a 3 órákat mindenképp, és így szép lassan kialakul a napirendtek is.Este viszont ameddig nem ébreszt hagyd aludni, én babám pl 4 hetes kora óta átaludta az éjszakákat.
2011. ápr. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
3 óra már letelt. a cicit nem fogadja el, vagyis azon aludt el. próbáljam lefejve üvegből?
2011. ápr. 8. 12:22
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha nagyon alszik én nem kelteném fel 3 óránként. Viszont 5 óránál több ne teljen el két szopi között, mert akkorra már annyira éhes lesz, hogy azért nem tud enni. Nagyon leesik a vércukra. (ezt a védőnőm javasolta)

Én úgy csináltam mindig, hogy pl. evett 8-kor, utána úgyis ébren volt még kicsit és ha 1 óra múlva elálmosodott, akkor is megszoptattam, így alhatott nyugodtan amennyit akart.

2011. ápr. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Addig,ameddig ő fel nem ébred.Majd úgyis jelzi ha éhes lesz vagy kipihente magát.Azt olvastam hogy alvás közben dolgozzák fel azt a sok ingert,ami őket éri.Így feljődik leghatékonyabban az idegrendszerük.
2011. ápr. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
akkor max. az öt órát megvárom és próbálom majd ébreszteni, hátha egy kis pelenkázásra sikerül. köszönöm, hogy segítetek.
2011. ápr. 8. 12:26
 6/10 anonim ***** válasza:

én hagynám aludni, ameddig akar, ha a súlya szépen gyarapszik. ha nem hízik eleget, akkor viszont 2-3órán belül mindig megetetném.


lefejve, üvegből ne adj neki tejet, mert úgy sokkal könnyebben jóllakik, legközelebb is a könnyebb megoldást fogja kérni, és onnantól mindig fejhetsz, kifőzhetsz.

2011. ápr. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
megoldódott a probléma. olyan 4 óra és 15 perc múltán ébredt :)
2011. ápr. 8. 13:27
 8/10 anonim ***** válasza:
én soha nem keltettem fel, mindig magától ébredt. most 16 hónapos már és gyönyörűen beállt a napirendje. emlékszem, másfél hónaposan rendszeresen 7-8 (!) órát aludt éjszaka, eleinte aggódtam, 5 percenként néztem, nincs-e baja, de semmi, olyan nyugisan, jókedvűen ébredt, hogy csak na......
2011. ápr. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
előző vagyok: egy pici baba nem túl bonyolult szerkezet: ha álmos, alszik, ha éhes, üvölt:)) úgyhogy tudni fogod, ne aggódj! :)) ízd magad az ösztöneidre!
2011. ápr. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az én babám is nagyon sokat aludt napközben is kb. 2-3 hónapos koráig. Volt, hogy 4-5 sőt 6 óra is eltelt 2 szoptatás között. Meg is lett az eredménye: hiába próbáltam fejni, elment a tejem. Most már máshogy csinálnám, ha újra kezdhetnénk, felkelteném, ha túl sokat alszik...
2011. ápr. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!