Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen a babaszoba nálatok?

Milyen a babaszoba nálatok?

Figyelt kérdés
Külön szoba, vagy egy másikban csak babasarok? Mivel, hogyan díszítettétek, hogyan tettétek igazán babássá?
2010. febr. 8. 15:33
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Nálunk is extra mini a lakás, úgyhogy egy sarkot választottunk le neki. Vettünk az IKEÁban függönyhuzalt, ahhoz varrtam függönyt. A függöny vajszínű, a fal világosbarna, a bútorok (egy kis éjjeliszekrény, komód és kiságy) fehérre vannak pácolva. A komód tetejére szereltünk egy lapot, ez a pelenkázója, a komód (IKEÁs ez is) fekete gombjait pedig lecseréltem barkácsboltban kapható virágos fogantyúkra.


Ha majd költözünk nagyobb lakásba, lesz külön szobája, addig ez van.

2010. febr. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Küldenétek képeket, úgy megnézném őket!
2010. febr. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

800x800 [URL] [link]

[URL] [link]

[URL] [link]

2010. febr. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Külön szobában van, de nem túl extra babás. Egy fehér-sárga gyerek szekrénysor íróasztallal, kék székkel, és hozzá való rendes nagyággyal-leesésgátlóval. Azon kívül egy sima fa kiságy, egy pelenkázó, micimacis függöny és néhany mikiegér a falon.

[link]

2010. febr. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Nálunk külön szoba 50 négyzteméteres lakásban a kisebbik félszoba az övé.alul narancs felül citromsárga közötte holdas macikás bordűr szalvétaképek és www.opitec.hu oldalon lehet venni kész ablakkép csomagokat adnak hozzá mindent sablont és papírt és le van írva mit hova kell tenni egyszerű képek kartonból nekünk van sünös macis katicás és holdas ezek vannak szépen elrendezve a falon és ennyi.Olyan semleges szoba mert én itthon voltam terhesség alatt és más kész volt egészen korán és még nem tudtuk mi lesz.Aztán jó vidám ja és a lámpán kartonból forgó állatokkal ablakon bohóc és katica üvegfestékkép(mindent én csináltam pedagógus vagyok.)
2010. febr. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Egy szobának kb 2/3-a van leválasztva.

Az egyik falon van egy nagy beépített szekrény.

Itt vannak a párom és az én ruháim, meg egy csomó minden

Ami a lányhoz "tarozik" az egy natúr fa szekrény, gyerekágy, pelenkázó.

Padlón micimackós szőnyeg, alatta felcsiszolt hajópadló.

Minden szekrényt a párom csinált (nem asztalos)

Falon macis tapéta 2,5 -ig, felett halvány narancssárgás.

Egy kis polcon a játékok.

A lány szobája mellett van nagyfiam (10) szobája, ami nagyobb, ott is vannak játékok.

Ott parketta van.

A kicsi (1 éves lesz) mind akettőben szokott tevékenykedbni, vagy a nappaliban.

2010. febr. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
ja utolsó vagyok ágy kanapé és egyenlőre csak egy komód van a szobában meg a szobahinta 11 hónapos bútort akkor kap ha kinőtte ezt
2010. febr. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
mármint 18:05-ös ja parketta rajta nagy puha kék szőnyeg
2010. febr. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
nagyon szépek a szobák,amiket belinkeltetek.gratulálok.
2010. febr. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

sarok -van

ágyacskája fölött szép mesefigurás nagy kép keretben.Ágy mellett ikeás játéktárolo fiokos szekrény a( fiokok müanyag színes)

A szoba szekrényünk vége sarokpolcos és azon azoldalt van a polc tele játékkal ahol az ágyavége.

Egyszobában alszunk.

2010. febr. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!