Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen a babaszoba nálatok?

Milyen a babaszoba nálatok?

Figyelt kérdés
Külön szoba, vagy egy másikban csak babasarok? Mivel, hogyan díszítettétek, hogyan tettétek igazán babássá?
2010. febr. 8. 15:33
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
mi a fiam 2.szülinapjára csináljuk meg. 20 hónapos, tehát most kezdjük. puha szőnyeg, színes falak, matricákkal, és mivel Fifi rajongó, ezért hasonlóra festem, mint Fifi lakása. a bútorok ikeásak lesznek, és rengeteg tároló. most is megvan a szobája, dobozokban állnak a játékok, és habtapi van a parkettán. szóval most is használja, de velünk alszik még éjjel.
2010. febr. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Külön szobája van, macis szőnyeggel, matricákkal a falon, bordűr is van, a függönyön, lámpán kis díszek, és mindig feldobom valami újjal, például kinőtt kis cipőcskéjét kiteszem valahova, üdvözlőlapjait, névre szóló kis tárgyait is látókörbe helyezem.
2010. febr. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

kisfiam kezdetek óta külön szobában van, még terhesen rendeztem be. Elég kicsi, de ezek vannak benn: kiságy, szekrény, fotel, óriás maci, kis dobozok játékoknak, sárgák a falak és a függönyök, sok kép és matrica van a falon, vannak plüssállatok és nemrég a férjem felszerelte neki a féltve őrzött modellrepülőit, azok meg damilon lógva repülnek a szoba plafonján. Szóval én nem csináltam neki pasisra, kékre a cél az volt, hogy barátságos legyen, ez megvalósult mert az egész család kedvenc helye lett.

ja nem írtam, de most lesz 1 éves

üdv

2010. febr. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk külön szobában van a gyerkőc, de csak aludni szokott ott. Az élet a nappaliban zajlik. Ez miatt, és persze a pénzszűke is közrejátszott, hogy nem csináltuk meg a szobáját. Fehér falak, parketta szőnyeg nélkül, csak a lámpa gyerekes.

2010. febr. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
5 hónapos kora óta lakik a saját szobájában, de már pocakosan megcsináltuk neki :) Szép világos sárga a fal, fehér szekrények és polcok vannak benne. Micimackó lett a központi motívum, így micimackós képek, matricák vannak a falon, Micimackós a függöny,a lámpa a szőnyeg és egy csomó más egyéb is :) Nem kifejezetten fiús még, sokkal inkább hangulatos, színes és barátságos a szoba, imádja :)
2010. febr. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

Lányom kezdettől fogva a saját szobájában alszik.Az ő szobájában a lila,mályva és a fehér(bútor) dominál.

Az egyik falon macis képek a polcon macik, a másik falra pillangókat festettem.A kiegészitők is (szőnyeg, játéktároló stb..) szineiben harmonizál.Nagyon szép szoba és jól is érzi magát benne:)

De nemsokára tapétázni szeretnék nála ami virágos lesz.

2010. febr. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Szia!

Öt hónapos a kisfiam, külön alszik kezdetektől.A férjem csinálta meg a gyerekszobát, mert az utolsó hónapot kórházban töltöttem, így nem is láttam, csak amikor hazajöttünk.A festéket azt még együtt választottuk ki, alul zöld /kedvenc színem/, felül vanilia.Macis bordür van felragasztva.Padlószőnyeg van, azt nem cseréltük ki.Van bent egy hatalmas szekrény, azt is egyedül vette a férjem, minden belefér.Egy kiskád, mellette pelenkázó komód, kiságy, játszósarok játszó és puzzleszőnyeggel. Azzal szemben kanapé, mellette fotel.A falon van egy puzzlekép, babáknak való mintával.Más díszítés nincs.A szine mindennek unisex.

/Z/

2010. febr. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Nálunk csak "sarok" lesz, mert 2 szobás a lakás. Sárga színű, még semmi minta, matrica, bordűr nincs. A héten szeretném befejezni, ha holnap még hazajöhetek a kh.ból. :)
2010. febr. 22. 16:07
 9/25 anonim ***** válasza:
Nálunk is csak a sarok van és szerintem egyelőre elég is ennyi. 1,5 éves lesz,.
2010. febr. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Nálunk csak babasarok van, de nyár végére tervezzük a költözést és akkor már lesz külön szobája a kiscsajnak. Egyenlőre a mi hálónk egyik sarka az övé. Fehér kiságya, fehér szekrénykéja van, színes fakatica, fapillangó, favirág van felragasztva díszítésnek az ágya mellé a falra és szép csajszis rácsvédőt vettünk neki, szóval nagyon kis csini lett.

4 hónapos

2010. febr. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!