Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha gyereked nyulankozik eves...

Ha gyereked nyulankozik eves kozben es amugy is keveset eszik mennyire tudod elfogadni? Milyen megoldast talaltal?

Figyelt kérdés
Lanyom 14 hos es kb. 4 honapja kezdett borzaszto rossz evo lenni. Vannak napok amikor eszik rendesen, de altalaban csak forgolodik. Nem is merek uzsira gondolni. Max 3x eszik egy nap. Akkor is keveset. Nasi alig alig van.
2010. febr. 2. 21:33
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Semmit. Nem eszik? Akkor nem eszik, mehet el az asztaltól, aztán majd meglátja hogy éhes lesz előbb utóbb...
2010. febr. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia!Hát most tuti lepontoznak,de mi játszunk.Most 19 hónapos és kb.akkor kezdtük ezt a dilit mint Ti.Ő már kezd leszokni róla mert rájött hogy egyedül jobb enni mint ha én adnám neki.De eleinte mindenféle játékot elővettünk és amíg Ő játszott én etettem.
2010. febr. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
33%
Ha nem játszanék vele (15hós), egyetlen falatot sem enne. Két-három játék is előkerül, eleve a konyhában vannak, játszik, nyomkod, hajtja a zenèlő könyvét és eszik. Ha egyáltalán nem éhes, ez sem segit persze. Ha nem igy tennék, szerintem semmit nem enne. Próbáltam játék nélkül, egy hétig csak tápot evett, ugyhogy szórakozunk tovább.
2010. febr. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%
Én pl. ma este benyomtam a laptop-omon egy videoklipet, amit nagyon csíp, amíg ment a klip, megetettem, már amennyit 3-4 perc alatt lehet. Kész!
2010. febr. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
33%

Szia!

Bátyust hívom segítségűl. (9 éves)

Bohóckodik a kicsinek és én is játszom vele. Amikor kacag beteszem a falatot a szájába, elég gyórsan el is fogy a főzi, viszont ilyen cselek nélkűl sok esetben kimaradna az evés és borúlna a rend. Nekünk ez mindig bejön :)

2010. febr. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
49%

Keresztlányom ugyan ezt csinálta.Tesóm aggodott ezért vett a korának megfelelő tápszert,mondván valami legyen benne.Pár napig adta neki,és olyan jó étvágyu lett a gyerek el sem lehet mondani.(persze voltak orvosnál kivizsgáláson,semmit nem találtak)Azota sem tudjuk milyen formában "hatott"a tápszer de nem győzünk csodálkozni,hogy egy nagyon rosszul evő gyerek,most nagyon jol eszik.

Egyébként mi is zenét hallgatunk,mesét nézünk evés közben.Az én lányom unatkozik evés közben,nem szokott hozzá,mert a mamánál eszik ezek nélkül is csak ott szeret nézelődni,nem mindig ugyanaz van.

2010. febr. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
75%
Megértelek. Nálunk is ez van, lehet, hogy mi is hibát követünk el vele, de inkább egyen nappal egy kis segítséggel, minthogy éjszaka keljen fel, mert éhes. Mi youtube-on micimackót, paff-ot, süsü-t stb-t nézünk és pillanatok alatt megeszik mindent. Viszont ennek az az ára, ha meglátja a laptop-ot, akkor folyton azt akarja, hogy menjenek a kedvenc számai... :-)
2010. febr. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!