Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ugye lassan megoldást találnak...

Ugye lassan megoldást találnak az 1. típusú cukorbetegség gyógyítására? Annyira szeretném!

Figyelt kérdés
2011. márc. 27. 22:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Te vagy beteg vagy a babád?

Nem szeretem az összeesküvés-elméleteket, de egy orvos ismerősöm szerint már rég megvan a gyógymód, csak erős az inzulinlobbi... Nem tudom. Viszont egy másik ismerősömnél csináltak hasnyálmirigy-átültetést, szegény már nagyon rossz állapotban volt, aztán pikk-pakk rendbejött. Szóval biztatóak az eredmények. :)

2011. márc. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát látod, azt én is nagyon szeretném! De sajnos nem hallottam erre utaló híreket. Most még ott tartunk, hogy meg kell tanulni együtt élni vele:(
2011. márc. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Sajnos a babám a cukorbeteg, 4 hónapos kora óta!

Én is biztos vagyok benne, hogy megvan a gyógymód, de az nem lenne jó a gyógyszeriparnak!!!! Nem adom fel!!!


Az viszont klassz, hogy végeztek az ismerősödön átültetést! Jó egészséget kívánok neki!!!

2011. márc. 28. 22:27
 4/6 anonim válasza:
Én is cukorbeteg vagy, de én időskori. Nagyon jó lenne már egy végleges gyógymód. De amíg nem találják meg addig van megoldás. Sokat kell mozogni, be kell tartani a pontos diétát, és én még szedek mellé diabecinn tisztított fahéjkivonatot tartalmazó kapszulát, ami csökkenti a vércukorszintet. Sokat segít amióta szedem.
2012. jan. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
1-es tip. vagyok lassan 5 hónapja, és igen, jelenleg folynak kutatások, kísérletek, hogy a szúrást felváltsa a gyógyszer. de csak a szúrást, mert végleges gyógymód nincs.
2012. febr. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Bizakodjunk...
2012. febr. 8. 22:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!