Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a babaúszásról?

Mi a véleményetek a babaúszásról?

Figyelt kérdés

Ti jártok? Ha igen mióta? És ha nem akkor miért nem?

Mi most leszünk négy hónaposak. Sok mindent hallok jót és rosszat is. Már nem tudom hogy, mi legyen. Szívem szerint mennék, mert nem ártana nekünk egy kis kimozdulás. De félek nehogy összeszedjünk valamit az usziban.Szóval....


2010. jan. 31. 19:16
 1/9 anonim ***** válasza:

Én mentem volna, ha nem szombat reggel 8-kor van a fél órára lévő városban... annak sincs gyereke, aki ezt kitalálta... na meg az árát sem tartom reálisnak a maga 8.000 ftjával...

Én ne mennék be a medencébe, mert én nem bírom, ez apa feladata lett volna, de örültem volna, ha a lehetőségek másképp adódnak és tudunk menni. Sajna strandra is csak 1x jutottunk el eddig...

2010. jan. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mi jártunk és nagyon szerette a gyerek. Csak a mi lustaságunknak köszönhető, hogy már nem járunk.
2010. jan. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mi járunk fiunk 3 hónapos kora óta, imádja!

eddig nem volt semmi gondunk, remélem továbbra sem lesz most 1 éves a kis vizibékánk.

Mindenkinek ajánlom:)

Ahova mi járunk nem drága és nincs túl korán:)

2010. jan. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mi is járunk 4 hónapos kora óta. Nekünk szerencsénk van, mert nincs messze a tanuszoda ahová járunk és szombaton koradélután van :). Tetszik minden babának, akik járnak. Néha 1-2 sírdogál pl. merülésnél, de egyébként pancsolnak, kacagnak. Ez egy iskola tanuszodája, úgyhogy nem hiszem, hogy bármit összeszednénk. 1 hónapja járunk, eddig minden ok. (Bp, XIII)
2010. jan. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Már nagyon sok kérdés kapcsán kampányoltam a babaúszás MELLETT, ha nem baj, most csak belinkelem az egyik korábbi hasonló kérdést, amire válaszoltam többek között én is:


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..


Ha teheted, vidd szerintem!

2010. jan. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi szerettük volna vinni a lányunkat, de sajnos anyagilag nem tehettük meg.
2010. jan. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
szia! mi jártunk, 3 hónapos kora óta, szerintem nagyon jó! a vízben kevés az esélye, hogy összeszedne valamit a baba, a zuhanytálcába meg gondolom nem teszed be :P
2010. jan. 31. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi nagyon szerettunk volna menni. Mar mindenfele papirmunkat beszereztunk hozza, de aztan jott ez a jarvanyos idoszak es nem mertem kozossegbe vinni.
2010. febr. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mi járunk babaúszásra. A kisfiam nagyon élvezi és semmi baja nem lett (eddig).

Viszont érdemes tapasztalatokat gyűjteni. Pl. ahova először vittük úszásra, ott az öreg mamikkal együtt voltak a pici babák, így villámgyorsan kerestünk egy másik helyet, ami kimondottan csak babaúszásra van kialakítva.

2010. febr. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!