Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megpróbálnám mégegyszer?

Megpróbálnám mégegyszer?

Figyelt kérdés
Nagyon nehezen lettem terhes és végig itthon ültem ,mert veszélyeztetett voltam .Inszemináció után sem sikerült ,végül spontán összejött,aminek nagyon örültünk !Nehéz volt a terhességem mind lelkileg ,mind fizikailag megviselt ,de semmiképpen sem bántam meg ,sőt a legszebb dolog ami velem történhetett a kisbabám születése!Mégis azon tűnődtem ,hogy lehetek -e még várandós.. Az elejétől problémák voltak ,először nem látták a picit ,már a kaparás időpontja is megvolt ,aztán egy vérvételből kiderült mégis ott van :)Nagyon megviselt a bizonytalanság .. Utána rossz volt az Afp ,amiről szintén kiderült ,hogy azért mert elszámoltak !Híztam 35 kg-ot vizesedtem nagyon a vérnyomásom az egekben volt és sajnos most is ott lenne ,ha nem szednék gyógyszert !Végül a 36.hét végére császárral megszültem ,mert kiugrott a vérnyomásom és a babám nyakára volt csomózva ! a köldökzsinór ami mellesleg annyi volt súlyban mint a kisbabám 2350 gramm ! Most lefogyom ezt a rengeteg kilót ,talán akkor a vérnyomásom is rendeződne... Szóval ennyi nehézség után te bevállalnád a 2. babát ?
2010. jan. 31. 11:34
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szia, szerintme kár ezen egyenlőre gondolkoznod, mert még frissek a rossz élmények, pici a baba is. Majd ha 1-2-3 éves lesz akkor már nagyjából bele is rázódz, és a rossz élményeket is bepótolja addigra rengeteg jó és akkor tudni fogod hogy vállalod e mégegyszer vagy nem. És egyébként nem törvényszerű hogy a második terhesség rossz lesz. Tehát emiatt hiába aggódsz mert nem lehet előre tudni. Az is lehet hogy sokkal jobb lesz minden és nem lesz semmi probléma.
2010. aug. 29. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszi ezt a kérdést most emeltem ki ,amikor írtam akkor még csak 4 hónapos volt ,most viszont 1 éves lesz :))))!
2010. aug. 29. 14:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!