Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most kezdtem a kótoltatást....

Most kezdtem a kótoltatást. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Most adok a babámnak délelőtt két étkezés között almalevet.Az adagot fokozatosan persze növelem.Mennyi almapürét adhatok neki, ha befejeztük a levezést?És mikor célszerű?Délután evés előtt?Mennyivel lehet majd kiváltani egy étkezést?

Sajnos a védőnőmmel egy hónapig még nem fogok találkozni, és már dec. közepe óta nem láttam.Azért nem tudom, hogy mit, hogyan kell.

Előre is köszönöm!


2010. jan. 31. 10:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindig délelőtt add neki, és ha nem zavarja, akkor adhatod délután is. Eleinte mindig adj neki szopit is, aztán a gyümölcsöt, ha meg étkezést szeretnél kiváltani, akkor először add neki a kaját, és utána kapjon szopit:) Az almapürét már adhatod, én mindig annyit adtam a fiamnak, amennyit kért, első két nap néhány kanál után feladta, de utána nagyon evett, egy hónap alatt eljutottunk a pár kanáltól az egy üveg gyümölcsig:) Már főzeléket is kap délben, először azt is szopi után, most kevesebbet kap, de szopi előtt. A milupa szerint 4 alma egyenlő tápanyagtartalomban egy szopival.
2010. jan. 31. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az alma nem vált ki étkezést, csak főzelék. Ha már szépen eszegeti az almát, akkor kezdd bevezetni a répa-krumpli főzeléket.
2010. jan. 31. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Sajnos már nem szopizik, csak tápszert kap.
2010. jan. 31. 12:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!