Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pár hete kezdtem a hozzátáplál...

Pár hete kezdtem a hozzátáplálást, frisset főzök neki, szerintetek baj, ha holnap üvegeset kap ebédre?

Figyelt kérdés
Megyünk el fél napra és pont akkor lenne az ebédideje. Most őszibarackot kap, ma pl. rizzsel kapta, nem tudom, lehet-e hasonlot kapni, de valami őszibarackos üvegeset kapna, az nem baj, ugye?:)
2011. aug. 15. 14:35
 1/6 anonim ***** válasza:
nem baj.
2011. aug. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Előre is simán megfőzheted neki, és hűtős minitáskában viheted. De ha alapvetően otthoni ételt eszik, egyszer nem lesz baja a bolti üvegestől!
2011. aug. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!:) Tudom, hogy nem baj, csak a hozzátáplálás miatt nem tudtam, hogy talán más íz vagy ilyesmi.

Hütős módszer nem megoldható, nem lesz hol megmelegíteni.

2011. aug. 15. 14:45
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én kislányom szinte mindennap más ízesítésű kaját, kap, talán az első héten volt, hogy 2 napig ette ugyan azt az ízt. Szerintem nem lesz baj, ha most kivételesen üveges kaját kap a babád.
2011. aug. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én 3 hónapja hozzátáplálok.Az elején mikor túl voltunk az almás korszakon, úgy gondoltam, hogy amíg nem eszik nagy adagot kaphat üvegeset.Ez kb 1 hónap volt, és nagyon szerette.Most már én főzök neki, és szereti ezt is, mondjuk nagyon válogatós.

Semmi baja nem lesz az üvegestől.És van valamelyik gyártónak szőlős-őszibarackos-rizses bébikajája.Az én lányom szerette...

2011. aug. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nem is gondolkodom tovább ezen:) Csak őszibarackot találtam sajnos. Ami rizzsel volt, abban volt plusz alma és szőlő, azokat még nem kóstolta és nagyobb mennyiséget akarok adni. Marad a szimpla őszi, remélem, elég lesz neki.
2011. aug. 16. 11:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!