Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 ev koruli babatokat hogy...

1 ev koruli babatokat hogy valasztottatok el? (bovebben lent)

Figyelt kérdés

Kisfiam hamarosan 1 eves es gondolkodtam azon hogy talan el kene valasszam, mert kesobb sokkal nehezebb lesz, most is csak akkor szopizik ha megkinalom, meg nem nagyon szokta kerni.

Az a problemam, hogy nem iszik cumisuvegbol, csoros poharakbol eggyaltalan, poharbol is egyszerre csak nagyon keveset tud meginni. Ha elvalasztanam hogy lenne az esti elalvassal, meg hogy tudna tejet/tapszert a megfelelo mennyiseget inni. Soha nem kapott potlast sem ugyhogy el sem tudom kepzelni hogy lenne meg a napi tejmennyiseg.

Aki ebben a cipoben jart hogy oldotta meg a helyzetet?


2010. jan. 31. 09:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem ráérsz még a leválasztással. Nem kell ezt annyira sürgetni.Vagy van valami más oka is? Kicsi még, nem baj, ha szopik......

2010. jan. 31. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ráérsz még elválasztani, kicsi még. Örülj neki, hogy még szopizik. Ha most sem egy cicifüggő, nem lesz nehezebb később elválasztani, sőt lehet, hogy ő maga hagyja el.
2010. jan. 31. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem 16 hónaposan választotta le magát. Egyszer egy reggel nem kellet neki a cici. Még próbálkoztam néhány napon át, de nem kellett neki.

Cumisüvegből anyatejet, vagy tápot próbáltál neki adni, vagy más folyadékot?

2010. jan. 31. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én 11 hónaposan választottam el a kisfiam. Nagyon jó étvágya volt már akkor is, tulajdonképpen mindent evett. A szopizás már nem táplálékforrás volt, hanem szeretgetés... viszont az éjjel is -kétóránként. Sírt, szopizott két kortyot, aludt... már nagyon fáradtak voltunk, így döntöttem az elválasztás mellett. Annyi volt, hogy átmentem aludni a másik szobába. Apukájánál egyszer sírt, a második éjjelt pedig végigaludta. Nem gondoltam, hogy ilyen egyszerű lesz!

(Elnézést, ha kicsit off volt!)

2010. jan. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!