Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vigyük magunkkal a kicsit?

Vigyük magunkkal a kicsit?

Figyelt kérdés

Hétvégenként elmegyünk a férjemmel bevásárolni bevásárlóközpontba.Kislányunk 8 hónapos,és eddig nem igazán vittük magunkkal ilyen helyre főleg mióta influenza járvány volt,van.Mindig édesanyám vigyázz rá olyankor.Most szeretnénk vinni magunkkal hogy együtt is kimozduljunk, de én nagyon féltem még mindig ettől a járványtól.Nem vagyunk beoltva.

Ti mit csinálnátok?


2010. jan. 30. 22:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
4 hónapos fiunkat mi vittük. Nem volt kire hagyni, be voltam kattanva itthon, mert olyan rossz idő volt, hogy sétálni sem lehetett. Olyankor menjetek, mikor nincsenek sokan. Hétköznap délelőtt pl., ha erre van lehetőség.
2010. jan. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nyugodtan vigyétek,és a járvány sem olyan veszélyes,mint ahogy mondják.Most sincs több beteg,mint az előző években,csak most állandóan ezzel foglalkozik a média.
2010. jan. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
49%
Én popsitörlővel mindig lemosom a bevásárlókocsi azon részeit, amiket megfoghat a gyerek. Vettünk fertőtlenítő folyékony szappant (clarasept) és otthon alaposan kezet mosunk. Ne fogdossa senki a gyereket és lehetőleg ő se tapogasson mindent össze. Jó vásárlást!
2010. jan. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
34%
szia! ha van kire hagyni, én nem vinném. nem csak a járvány miatt, de egyáltalán...nem tartom jó ötletnek, amikor egyes szülők ilyen helyre viszik a gyereküket. a látszólagos tisztaság ellenére ezek a helyek koszfészkek, a levegőt meg egyszerre kb. 80-100 ember tüsszögi-köhögi tele. ha ott elkezd sírni, mert nyűgös, mit csinálsz vele? a saját dolgotokat is megnehezítitek, a többi vásárlóról már nem is beszélve...aki mögött állt már a pénztárnál anyuka nyűgös gyerekkel, érti :) ja, nekem 4 éves lányom van, és még őt se viszem...minek...
2010. jan. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
52%

Igen a bevásárló kocsit én is törölgetem, mert az az igazi fertő...

Én fertőtlenítő kendőt használok.

a kislányom imádja a játék autós bevásáló kocsit. Szerintem onnan kapta el tavasszal a bárányhimlőt, mert akkor volt nálunk az óvodákban járvány. 17 hónapos volt. Azóta az autóba nem ültünk. Többnyire a babakocsiban van, vagy sétál.

2010. jan. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem tudom.Mert ilynekor azért is megyünk hogy kicsit kimozduljunk,mert én állandóan bennt vagyok a kicsivel,férjem dolgozik estig,szóval ennyi lehetőség van.Csak féltem is meg már vinném is mert sose jön velünk.
2010. jan. 30. 22:40
 7/16 anonim ***** válasza:
ha már 8 hónapos, hogyhogy nem jártok sehova? vagy csak hármasban nem? nem értem...
2010. jan. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sincs semmi gond azzal, ha viszed! (nem kell a széltől is óvni ;-))) Nálunk van aki vigyázzon rá, ha kell, de én viszem magammal vásárolni (jó persze nem minden alkalommal és nem minden hova), de nem hal bele. Bocsi, de az meg, hogy a többi vásárlót mi zavarja az engem……(engem is sok minden zavar). Ha nyűgös, akkor pedig megtudod nyugtatni.
2010. jan. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

A mi babánk is 8 hós. Még soha nem jött velünk bevásárolni, anyukámmal maradt.

Nem is igazán az influenzátóé tartok, hanem mert egyszerűen feleslegesnek tartottam elvinni, nagyon kicsi volt. A vásárlás gyorsabb is volt, mert csak arra kellett figyelnem.

Tavasszal szerintem már jön velünk, most tanult meg ülni, így könnyebb is lesz.

2010. jan. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
36%
nincs értelme elvinni. más, hogy ha séta közben bemegyek a boltba egy kiló kenyérért, és megint más, ha órák hosszat keringünk a polcok között a teszkóban, meg állunk sorban a pénztárnál. és szerintem elemi dolog, hogy másokra is tekintettel kell lenni.
2010. jan. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!