Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hós babát éjjel tisztába...

4 hós babát éjjel tisztába kell tenni?

Figyelt kérdés
Nyilván ha kakis igen. De 3 x előfordut, hogy átázott reggelre, és a párom kiakadt, hogy én nem teszem éjjel tisztába???? Nekem milyen lenne ha pisibe kellene aludnom? Nem normális. Na azóta hajnalban félálomban tisztába rakom, de fel is kel. Amúgy is kel vagy 6x, de a szemét nem nyitja ki, csak nyíg, esik-izik pár kortyot, és alszik tovább
2010. jan. 30. 17:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
az én lányom is 4 hónapos, de ő nem pisil éjszaka, legalábbis úgy vettem észre :-) lefekvéskor este fél 10-10 fele tisztába teszem, azután csak reggel. ha közben felébredne és észrevenném, hogy pisis, akkor tenném csak tisztába
2010. jan. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
4 hónapos babát már nem kell éjjel tisztába tenni.
2010. jan. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én este 7-kor teszem tisztába utoljára, majd reggel fél 8-kor.
2010. jan. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Bea24 ***** válasza:
Én sem teszem tisztába a kislányomat éjjel. Mikor először jött ki a gyerekorvos, azt ajánlotta ne tegyem tisztába, ha kakis persze, de amúgy ne, hogy tudja, és megtanulja, hogy éjjel aludni kell. Én még villanyt sem kapcsolok és ha lehet, nem is szólok éjjel hozzá. Bevált a dolog. :)
2010. jan. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Bea24 ***** válasza:
Előző vagyok. 6 hónapos a kislányom
2010. jan. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
18:05:Bocsi!Az enyém 4 hónapos.
2010. jan. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Akkor tegye tisztába a párod és keljen fel hozzá ő és egy év múlva is majd ha felkel a baba:-)

Az enyém 1 hónapos és nem teszem tisztába, csak ha kakis, ami még nem volt éjjel, nappal is csak 1-2 szer kakil.

Este ha elalszik evés után leteszem és csak reggel 5-7 közt adok neki tisztát, de ő utána is általában alszik, de én sem kapcsolok villanyt, nem társalgok vele, csak puszit adok neki.

2010. jan. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Már 8,5 hónaposak vagyunk, de még sosem tettem éjjel tisztába. Persze reggelre pisis a pelus, de ezek a mai eldobható pelusok már jól magukban tartják a nedvességet, szinte teljesen száraz a baba bőre.
2010. jan. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha felébred enni, akkor előtte én szoktam (mindig pisil éjjel) de ha nem ébred fel, nem piszkálom. 4 hónapos.
2010. jan. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Két hónapos kora óta nem kel fel éjszaka, azta nem teszem tisztába.Este fél hétkor fürdés után kap pelenkát, és az van rejta reggel fél9-9-ig.Közben hatkor eszik, de alszik tovább.Adj rá eggyel nagyobb pelenkát éjszakára, az ki fogja bírni.Nekünk kibírja az, amit nappalra használok, mert éjszaka nem pisil sokat.Persze ha észrevenném, hogy bekakált, akkor tisztába tenném.

4,5 hónapos kisfiú anyukája /Z/

2010. jan. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!