Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8-9 hós babátokat hányszor...

8-9 hós babátokat hányszor teszitek tisztába egy nap? És éjjel is tisztába teszitek?

Figyelt kérdés
2011. márc. 23. 12:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Én 5x, esetleg 6x teszem tisztába, éjszaka csak újszülött korában cseréltem pelust.
2011. márc. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Négyszer cserélem a pelenkáját, éjszaka nem.
2011. márc. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
4x cserélem. Reggel 7 körültől este 9-10 körülig. Reggel ahogy átjön még nem cserélem ki rögtön, mert abba még szinte semmi sincs. Egy-másfél óra múlva már tele van:D Van egy deles cserélés, egy délután 3 körüli, meg 7-8 órakor a fürdéssal, aztán már nem cserélem. Szerencsére nem érzékeny bőrű, és még a kakát is jól tűri, persze abból ha észreveszem, rögtön kiveszem. Ébredt már úgy, hogy este kakált, de nem is nyavíkolt érte, pedig tuti éjjel kakált be valamikor. Szerencsés vagyok.
2011. márc. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
éjszaka nem cserélem két hónapos kora óta,mióta átalussza az éjszakát.naponta ötször alap esetben+extra kakánál,úgyhogy olyan 6-7 pelenka megy el egy nap
2011. márc. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Általában 4-5 de fogzás idején több. Éjszaka nem cserélek fel se kel...
2011. márc. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!