Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baja lesz ha nem teszem...

Baja lesz ha nem teszem tisztaba ejjel?

Figyelt kérdés
En csak akkor teszem tisztaba ejjel ha erzem hogy nagyon dagadt a pelenkaja.Mert volt olyan hogy tisztaba teves kozben annyira felebredt(pedig nem beszeltem hozza)hogy utana egy orat jatszott ,nem akart elaludni csak nagy nehezen.(3 honapos,anyatejes)
2009. okt. 31. 10:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Én 2 hónapos koráig tisztába tettem minden éjjeli ébredésnél, etetésnél, ha kellett, ha nem. :) Aztán rájöttem, hogy így nem fogunk aludni.


Azóta csak kb. kétszer fordult elő ,hogy éjjel átázott a pelusa, (most 11 hónapos), de 2 hós kora óta én is csak reggel cserélek.


Baja nem lesz, mert ezek nem textilpelenkák, és felszívják a nedvességet.

2009. okt. 31. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! 5 hónapos a kisfiam és én csak akkor teszem tisztába éjjel, ha esetleg átázott. Átlag 10-12 órát van rajta éjjel a pelus. Ő tápszeres és még éjjel is eszik.
2009. okt. 31. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kislanyom is szopik kb.ketszer ejjel
2009. okt. 31. 10:45
 4/7 anonim ***** válasza:
Én 1. naptól kezdve nem tettem éjjel tisztába. Igazad van, attól teljesen felébred. Nem lett tőle semmi baja, éjjel sosem kakil, meg nem is pisil sokat. Igaz, ő csak 1-szer szopott éjjel.
2009. okt. 31. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem teszed rosszul. Én is csak akkor tettem tisztáb, ha bekakilt, viszont olyan volt, hogy még ágyat is kellett húznom..)
2009. okt. 31. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én 2 hos koráig tisztába tettem az éjjeli evéseknél.Ha elötte akkor sírt mert éhes volt,ha utána akkor meg felébredt,hiába aludt be a szopiba-mire szoltak h ha kakis,elég akkor tisztába tenni,és sok pisit bir a pelus.ekkor váltottunk éjszakára a 3as pampersre(mert az nem olyan nagy mint a többi 3as)és ez bírta.
2009. okt. 31. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nem lessz baja, én is gy csinálom. szerintem ha csipi a fenekét akkor sir! amig nem sir nincs baj. az meg nagyon rossz neki is ha felébred.
2009. okt. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!