Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6. hós babátok tud már egyedül...

6. hós babátok tud már egyedül ülni? Ültetitek?

Figyelt kérdés
2010. jan. 30. 16:22
 1/9 anonim ***** válasza:
En az olemben ultetem, de egyedul meg nem ul stabilan, bar igaz , ha le is fektetem allandoan fel akarja huzni magat.
2010. jan. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az enyém ül de nem egydül ül fel.Azért is kérdeztem mert azt mondta a doki nekem ne ültessem nem szabad:(de szerintem ez marhaság!Akkor üljön ha egyedül felül azt mondta..
2010. jan. 30. 16:57
 3/9 anonim ***** válasza:
Az enyém is megül,de csak nagyon inogva,így én is ölembe vagy etetőszékbe,babakocsiba félig döntött ülésbe ültetem.A védőnő nekünk ezeket ajánlotta már 4 hónapos kortól.Rövid ideig és félig ültetve....
2010. jan. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

szia

az én kisfiam már 11 hónapos, de bizony 6 hónaposan egyáltalán nem tudott ülni, még akkor sem, ha tartottam. Előbb állt fel mint ült. Az ülés 8 hónapos koráig váratott magára. Szerintem néha fel lehet ültetni..semmi baja nem lesz. A nagyfiam aki már 8 éves ..ő pl. 6 hónaposan egyedül ült fel és maradt is úgy...ez változó

2010. jan. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ááááááááááá, nem tud még egyedül, de meg is bolondulna, ha nem ültetném az ölemben és a babakocsiban. Ő már nem szeret feküdni. A hordozóban is ücsörög.
2010. jan. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor ne ültesd, ha görnyed a háta. Ha egyenes, akkor nyugodtan ültetheted, még ha egyedül nem is megy neki, ezt is meg kell tanulni, hogy nem dől el a fejfordítás miatt. Az enyém ül, de még ötlete sincs, hogy üljön fel egyedül:) A barátnőmé 8 hósan tanulta meg a felülést, de 6 és fél hónaposan már egyenes háttal üldögélt.
2010. jan. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 6 hónapos.már több hete megy négykézláb s azóta teljesen egyedül ül.Előtte is ült inogás nélkül,de segítség kellett hozzá.Mióta mászik,teljesen önállóan ül,s ha picit dicsekedhetek,pár napja már fel is áll a kiságyában.
2010. jan. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Ez az hogy a babám szög egyenesen is ül ha kell nem görnyed! Elvittem ortopédiára mert áll már de nem tetszett ahogy tartja az egyik lábát OK vele de azt mondta a doki ne hagyjam állni :-/pedig ő nagyon akar .És azt mondta semmi képp ne ültessem majd ha felül egyedül.Persze ültetem mert állandóan ülne.Szerintem egy 6hós baba sem akar már feküdni egész nap!Ha ül az ölünkben akkor meg kinyomja magát állásba!Le nem köthetem szegénykémet!
2010. jan. 31. 11:14
 9/9 A kérdező kommentje:
*minden Ok vele :) /akartam írni/ :)
2010. jan. 31. 11:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!