Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek nagyon meg fogom...

Szerintetek nagyon meg fogom bánni később, hogy nem lesz gyerekem? - (hosszú és szövevényes sztori)

Figyelt kérdés

Már 4. éve élek egy elég furcsa kapcsolatba, ugyanis én vagyok a második nő. Ezzel eddig nem volt gond, persze sokszor zavart, hogy csak bizonyos időpontokban, korlátozott ideig volt rám idő, de a probléma tavaly áprilisban kezdődött. A történethez hozzátartozik, hogy van egy hobbim, amit abból az okból kifolyólag tudok finanszírozni, hogy a szüleim belesegítenek és eltartanak-imádom a feltűnő gyors autókat. Tavaly márciusban vettem is egy 12 éves csodát, amit úgy gondoltam jó állapotban vettem, de kiderült, hogy messze nem.

Mint már említettem áprilisban jött a gigszer: elég súlyos endometriózist állapítottak meg nálam, műtét, injekció, röviden: doki közölte, vagy egy éven belül baba vagy soha. Én említettem a barátomnak, hogy akkor kéne a baba, ő rángatta a fejét. Ezért a konklúzióm az lett: nem lesz gyerekem, de lesz egy menő autóm, amire most készülök kb majdnem annyit rákölteni, mint amennyibe került, de ragaszkodom hozzá, ez a kocsi életem szerelme!!!!

Tudja ez a hobbi pótolni a gyerektelenséged? Vagy nagyon megbánom?


2010. jan. 29. 09:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%

MINDEN FIZIKÁLIS SZINTEN MEGJELENŐ BETEGSÉGNEK LELKI OKA VAN! GYANÍTOM A BELSŐ NŐVEL NEM FOGLALKOZOL, PEDIG OTT REJTŐZIK A GYÖKERE. NŐGYÓGYÁSZATI PROBLÉMÁK AKKOR JELENTKEZNEK, HA NEM TUDJUK ELFOGANI MAGUNKAT NŐKÉNT VAGY NEM TUDUNK NŐKÉNT ÉLNI.


AZ ÉLET MAJD ÚGYIS ELDÖNTI A KÉRDÉST.

MOST ÁLDOZD MAGAD A HOBBIDNAK, HISZEN ABBAN LELED ÖRÖMED.

A GYEREKVÁLLALÁST PEDIG NE ERŐLTESD!

AZ IDŐ NEKED DOLGOZIK!

2010. jan. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
79%
Érdekes és elgondolkodtató kérdés. Sztem nem fogod megbánni, mert nem fogod tudni, h miről mondtál le. AMig nem lettem várandós és anyuka el sem tudtam képzeli, h ez mit jelent. 9 hónapig a föld felett jártam, spirituálisan is olyan hosszú uatat jártam be (a karrierista, maximalista nőből egy mindeki felé forduló, empatikus, mélyen érző emberré váltam), amit el sem tudtam képzelni magamról .Mióta meg van a babám, azóta tudom, h mit is keretem az elmúlt 33 évben...már megtaláltam a helyem. Volt miért élnem...és az nem egy autó, ami 30 év múlva a rocstelepen végzi, hanem egy ember, aki talán felfedezi a rák ellenszerté, vagy megír egy új regényt, vagy csak egyszerűen szeretni fog más embereket...úgy érzem bekapcsoldótam a nagy körforgásba...GONDOLD ÁT..és dönts szíved szerint...ne hallgass senkire
2010. jan. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt érzed magadban, hogy csak egy picit is szeretnél gyereket, akkor ez később sokkal jobban fogod érezni!! Vannak olyan nők akik egyáltalán nem akarnak gyereket, és nem is bánják meg, hogy nem lett, de azok soha egyetlen percben sem gondolták másképp!! Ha te szeretnél, akkor nagyon-nagyon meg fogod bánni, hogyha nem lesz, a helyzetedtől függetlneül. Biztos nem lenne könnyű, hogy nem "rendes" családba vállalnál gyereket, de szerintem egy gyerek minden keserűséget el tud homályosítani. Nem beszélve arról, hogy amikor megöregszel nem lennél egyedül.
2010. jan. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem legyen gyereked mert nagyon meg fogod bánni! Ha nem egyezik bele hát nem. Nem neki szülöd hanem magadnak. Autó és gyerek nem zárja ki egymást, nem? Lehet akkor is akármilyen autód ha gyereked van de a gyereket soha semmi fogja pótolni. Ha másra nem is, gondolj az öregségre. Ki fog neked egy pohár vizet adni?! Az autó biztosan nem.
2010. jan. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Örökbe fogadni tudsz később is.

Egy gyereket semmi sem pótolhat. A férjem azt mondta, hogy még soha nem látott olyan boldognak, mint amikor a babánk megszületett. Tényleg az volt a legcsodásabb pillanat az életemben. Ettől szebb dolog nincs.

2010. jan. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
75%
meg fogod bánni. ez tuti. egy baba olyan örömöt, boldogságot, a szívnek melegséget ad, amit egy autó nem pótolhat. én a helyedben, az apja nélkül is vállalnám, már ha érted mire célzok, hiszen szorít az idő. kicsit félretennéd a hobbid, babáznál, aztán újra élhetnél a hobbidnak. én tuti ezt csinálnám. és gondolom A SZÜLEID TÁMOGATNÁNAK, HA AZ AUTÓNÁL IS megtették. a babavállalást szavakban nem lehet kifejezni, ezt érezni kell. ha nem vállalsz bAbát nem tudod miről maradsz le.
2010. jan. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!