Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hetes babátok mennyit...

2 hetes babátok mennyit evett? Mit tegyek? SOS!

Figyelt kérdés

Mennyivel lakott jól a 2 hetes babátok és milyen időközönként ettetétek?

Az enyém az előbb cicizett és már most ordid pedig mérleg szerint 70-et evett.A védőnő azt mondta ennek elégnek kell lennie neki másfél, 2 óráig, de neki fél óra után nem elég. Van hogy táppsl kiegészitem neki igy egyszerre olyan 120 at megeszik....de van hogy ki is hányja, mert túl mohón és sokat eszik...MIT TEGYEK?????


2010. jan. 28. 13:20
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Ja és Banyuci Neked üzenem hogy már sok kérdésemre válaszoltál :)) Köszönöm!
2010. jan. 28. 15:37
 22/22 anonim ***** válasza:

Igazán nincs mit, és remélem, hogy tudtam is segíteni. Igaz, hogy első babás anyuka vagyok, de szomszédainknál már végigcsináltam kétszer születéstől kezdve szinte mindent két gyereknél is (pelenkázás, etetés, altatás, stb.) Így legalább én is felkészültem és gyakoroltam. Majdnem olyan, mintha háromgyerekes anyuka lennék. :)

Banyuci

2010. jan. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!