Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Céklát hogy készítitek fél év...

Céklát hogy készítitek fél év körüli babátoknak?

Figyelt kérdés
2010. jan. 28. 11:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Megfőzöm sós,köménymagos lében.
2010. jan. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nahát pont 5 perce csináltam először szintén 6 hós babámnak! :) Én egy kisebb krumplit és egy negyed céklát felkockázva feltettem főni annyi vízben, hogy kb félig lepje el, só és cukor nélkül. Ha megpuhult főzőlével együtt turmixolom. Hááát kíváncsi leszek, hogy mekkora sikere lesz... nekem ezek borzasztó ízetlenek így, de a tejhez képest végülis már ez is rengeteg ízbeli változás a piciknek.
2010. jan. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
főzni kell, krumplival, de ha nyers cékláról van szó, az elég nehezen puhul, úgy hogy azt főzd előbb, és utána mehet bele a krumpli. Összenyomni, és kész...
2010. jan. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Főzve pocsék...

Fóliába tedd be-elég egy fél is gyorsabban megsűl-és irány a sütő.

Nagyon jó lesz:))

2010. jan. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én almával főztem meg, persze, a céklát sokkal előbb feltettem, az almakockákat csak az utolsó 10 percre. Levével együtt összeturmixoltam, kis babakekszet is raktam hozzá.
2010. jan. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Krumplival megföztem. A céklát vágd kicsire,a krumplit nagyobbra,akkor egyszerre fönek meg. Fözölével turmixolom. Ne rakj semmi izesitöt a vizbe.
2010. jan. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2010. jan. 28. 15:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!