Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ennyi véletlen, vagy a babával...

Ennyi véletlen, vagy a babával nem stimmel valami?

Figyelt kérdés

A babó születése óta érdekes dolgok történnek a családban.

Aki vele foglalkozik, a közelében van, mindig rosszul lesz. Vagy fejfájás, vagy szédülés, vagy hírtelen fáradság, ami azonnal elmúlik, ahogy eltávolódik a kicsitől.

Állandóan szédülök, ha a babámmal vagyok, néha fel sem bírok állni, annyira, viszont ha alszik és én elég messze vagyok tőle semmi bajom. Az apjának, nagyszülőknek is mindig csak akkor fáj a fejük, lesznek rosszul ha a kicsi ott van.


Mindenki imád vele lenni, de ezek a rosszullétek kicsit furák. Szerintetek ez mi lehet, véletlen, vagy ...?


2010. jan. 28. 10:53
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Szia! Hókusz-pókusz helyett előbb próbáljatok meg racionálisan gondolkozni. Én először öblítő-mosópor-babaápolási szer-babakaja-babaital valamelyikére gondolnék. Mivel még elég pici baba, gondolom külön mosod a ruháit. Lehet érzékenyek vagytok valamire, ami a babával kapcsolatos. Lehet olyan illatanyagot párologtat magából ezek miatt, amit senki nem bír a környezetében. Ha kizártatok mindent, kérd meg a védőnődet, vagy akiben megbízol és nem tud a dologról, hogy legyen a babával kicsit, majd aztán kérdezd meg mit érzett közben.
2010. jan. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

Ugyan azt a mosószert és öblítőt használom neki, mint nekünk, érzékeny a bőrünk.

Babakaja, csak pépeket kap, semmi szintetikus tejpépet és hasonlókat.

Fürdetőjét is használjuk.

Amit mi nem használunk az az anyatej, ami bent marad, hogy allergiás reakciót vált ki nálunk kalapban.

Más környezeti hatást is kizárhatunk, mert bárhol vagyunk ez van.

2010. jan. 28. 14:14
 23/23 anonim ***** válasza:
egyszerre annyi ember ugyanarra,- még ha rokonok is - nem valószínű, hogy allergiás vagy érzékeny. Főleg ennyire..
2010. jan. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!