Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ennyi véletlen, vagy a babával...

Ennyi véletlen, vagy a babával nem stimmel valami?

Figyelt kérdés

A babó születése óta érdekes dolgok történnek a családban.

Aki vele foglalkozik, a közelében van, mindig rosszul lesz. Vagy fejfájás, vagy szédülés, vagy hírtelen fáradság, ami azonnal elmúlik, ahogy eltávolódik a kicsitől.

Állandóan szédülök, ha a babámmal vagyok, néha fel sem bírok állni, annyira, viszont ha alszik és én elég messze vagyok tőle semmi bajom. Az apjának, nagyszülőknek is mindig csak akkor fáj a fejük, lesznek rosszul ha a kicsi ott van.


Mindenki imád vele lenni, de ezek a rosszullétek kicsit furák. Szerintetek ez mi lehet, véletlen, vagy ...?


2010. jan. 28. 10:53
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Elég félelmetesen hangzik.

Mennyi idős?

Az energia vámpír panaszkodással veszi el az energiát, az inkább felnőttekre jellemző.

Én felkeresnék egy természetgyógyász-központot, kineziológust, vagy asztrológust. de utána járnék miféle, mert sok a kókler.

2010. jan. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Én biztos elvinném valami ehhez értő szakemberhez.szerintem ez már nem véletlen.
2010. jan. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
38%

nézzétek meg az Ómen c. filmet és nézzétek meg a gyerek fejbőrébe bele van e égetve a 666-os szám:)))

Sátán kölke.

2010. jan. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

az utolsó válaszoló....nagyon durva amit ír:DDDD


Én elvinném valami szakemberhez!

2010. jan. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

11:44-es vagyok. Kell humorérzék a gyereknevelésnez.

Viccen kívül, nekem volt a középiskolában egy osztálytársnőm, komolyan mondom, amikor vele voltam, leszívta az energiámat, elaludtam, teljesen kész voltam. Azóta sem érzek ilyet. Vele azóta sem találkozom.

2010. jan. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

Mondjuk a családban a para nem egyedi, érdekes dolgokra vagyok én is képes. Bár én nem szívok energiát másoktól.

Na de, hogy a fiam egy EV.

Szakember ismerős kitér a hitéből, az fix.


666jel nincs a fején. Nincs kénszaga:)

2010. jan. 28. 12:04
 17/23 anonim ***** válasza:
szerintem is egyszerűen csak fogékony a babád az energia elszívására,másra nem tudok gondolni.én nem tulajdonítanák neki nagy jelentőséget.Nem vinném el sehova,mert ezek az emberek akik ilyennel foglalkoznak hajlamosak a túlzásra.próbálj ne figyelni rá.
2010. jan. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:
Szerintem nagyon is komoly a dolog,mindenkeppen meg kene mutatni egy bioenergiaval foglalkozo szakertovel.Erdeklodj, lakohejedhez kozelit keres.nagyon sokat tutdnak segiteni mielott az orvosok bele okoskodnak.emi
2010. jan. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Ha te is képes vagy dolgokra, úgy máris meg van a válasz, te is tudod mi az.
2010. jan. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

Csak nehéz elhinni, hogy egy kisbaba is energiavámpir tud lenni. Remélem nagyon hamar kinövi, mert baromi kellemetlen tud lenni.

Vagy nagyon gyorsan ki kell találni, hogyan oldható meg a védekezés a "támadások" ellen, és megtanítani, hogy ne belőlünk szívja.

2010. jan. 28. 12:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!