Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ennyi véletlen, vagy a babával...

Ennyi véletlen, vagy a babával nem stimmel valami?

Figyelt kérdés

A babó születése óta érdekes dolgok történnek a családban.

Aki vele foglalkozik, a közelében van, mindig rosszul lesz. Vagy fejfájás, vagy szédülés, vagy hírtelen fáradság, ami azonnal elmúlik, ahogy eltávolódik a kicsitől.

Állandóan szédülök, ha a babámmal vagyok, néha fel sem bírok állni, annyira, viszont ha alszik és én elég messze vagyok tőle semmi bajom. Az apjának, nagyszülőknek is mindig csak akkor fáj a fejük, lesznek rosszul ha a kicsi ott van.


Mindenki imád vele lenni, de ezek a rosszullétek kicsit furák. Szerintetek ez mi lehet, véletlen, vagy ...?


2010. jan. 28. 10:53
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
hááát, remélem, hogy csak véletlen és nem vicc... :) szóval csak úgy ámulok a soraidon, nem hiszek a boszorkányságokban, de tény,hogy velem i selőfordult egyszer kiskoromban, azóta dilemma van bennem.
2010. jan. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Csak nem olvastad a Jéghegyek népe sorozatot? :)

Én inkább annak tudnám ezt be, hogy egy kisbaba sok izgalommal, odafigyeléssel jár, nem csoda ha fáradt lesz az ember közben. Mennyi idős a baba?

2010. jan. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Hűűű, tök furi amit írsz, bár lehet hogy csak bebeszélitek magatoknak, de olvastam már hasonlóról, keress rá a neten...energiavámpír...nem tudom van-e benne valami igazság
2010. jan. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem ilyen önbeteljesítő dolog? Amikor valaki ezt észrevette, szólt a családban a többieknek, figyelnek rá és azért érzik?

Figyeld meg idegeneknél a reakciót! Vagy olyannál, aki nem tud erről. Ne szólj nekik, hogy mire vagy kíváncsi.

2010. jan. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Nem olvastam ilyesmit.

7hónapos, eleven, szépen fejlődik, valóban kell utána szaladgálni, "nyomorgatni"(nagyapám szavajárása).

De nem pár pillanat alatt fárad el az ember egy babától, és nem olyanok, akik csak föléhajolnak, és annyi nekik, migrén szerű fejfájás, szédülés.

2010. jan. 28. 11:05
 6/23 A kérdező kommentje:

Senkinek nem szóltam erről. nekem sem mondták még, hogy te miért csak ilyenkor.

Először a páromnál azt hittem lusta, de mikor fájdalomcsillapító hatására sem múlt el a fejfájása, és még mindig a kicsivel kellett lenni, csak rosszabbul lett, majdnem hányt, elhoztam tőle a picit, be a babakocsiba, mosogattam tovább, a páromnak visszajött a színe, elmúlt minden baja, viszont én padlót fogtam, szó szerint, akkor kezdtem agyalni, hogy na ez egy kicsit sok.

Előtte a nagyszüleit tette taccsá. Alig értünk oda, kivettem a kocsiból, megfogta a nagymamája, és rosszul lett, előtte utána nem volt semmi baja.

2010. jan. 28. 11:10
 7/23 anonim ***** válasza:
Na de 3 ember nem a világ, tényleg véletlen is lehet. Próbáld másokkal is,figyelj nagyon, és bízz benne, hogy nem a picur a ludas.
2010. jan. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

nagynénjei, nagyszülők, dédszülők, mi, keresztszülők, ismerősök, akik időről időre jönnek.

Volt, hogy 6an foglalkoztunk egyszerre vele, és mind a hatan fejfájást kaptunk.

2010. jan. 28. 11:25
 9/23 anonim ***** válasza:
Ugye ez nem kamu?
2010. jan. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Nem, sajnos.
2010. jan. 28. 11:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!