Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért lesz mindig csomós a...

Miért lesz mindig csomós a tápszer?

Figyelt kérdés
Már mindent kipróbáltam(pl.:melegebb víz,előbb kis vizben oldom fel,utánna öntöm rá a többit)mégis csomós marad.Miért nem oldódik fel rendesen? A hipp-es is ilyen és a dm-es is.
2010. jan. 27. 23:06
 1/6 anonim ***** válasza:

:) Nekem a tejpép szokott csomós lenni, ha túl forró vagy túl hideg vízbe teszem. A langyos a nyerő.


(De különben annyira gáz, hogy a sokezer dolgunk mellett még ilyen hülyeségekkel kell kínlódni. Nemtom miért nem lehet úgy csinálni, hogy ne csomósodjanak. :))

2010. jan. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
NEKEM A MILupa csomosódik be.én úgy taktikáztam hogy kicsit langyosabb víz és többször rázom össze,nem csak a végén,így igaz macerás de legalább nem kell kiöntenem-nem olcsóság...
2010. jan. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Próbáld ki a Humanat, azzal garantáltan nem lesz ilyen gondod.

Banyuci

2010. jan. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi Humana-t használtunk 6 hónapos koráig, utána Beba-t, soha sem volt csomós. Módszer: langyos víz az üvegbe, bele az x kanálnyi tápszer, és kb. tíz mp-ig összeráztam.
2010. jan. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát mi sok félét kipróbáltunk de nekünk csak a mildibé jött be.bevallom én mindent megkóstoltam,nem tudom,hogy bírják meginni ezt a gyerekek,de nekem mindtől hányingerem volt,egyedül a mildibétől nem.és akár mikor próbáltunk mást -pl humana nem itta meg.a lényeg a mildibé sosem csomósodott be,pedig mikor már elmúlt egy éves nem forralt vízzel kevertem csak sima meleg csapvízzel és 1óra múlva sem volt csomós amíg a többi össze állt.

szóval szerintem a minőségben is keresendő a dolog..vagy csak az összetevőkben nem tudom,mert mi csak 1éves kora után adtunk tápszert neki,mikor még nem szoptattam,de még tejet nem kapott..18hós baba mamája-már nem fogadja el a tápszert csak a tejet..

2010. jan. 28. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is Mildibé párti vagyok,meg milupa.

Nekünk soha nem csomós.

A humana-t próbáltuk.Egy nagy sz@r.Kuka.

2010. jan. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!