Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet valami baja babámnak?...

Lehet valami baja babámnak? Nagyon rosszul éreztem magam, s párom egyedül fürdette. , etette a kicsit meg. Most látom GLUTÉN tartalmú volt a bébi kaja (Hipp Jó éjt papi,6 hós kortól). Lesz tőle baja 6 és fél hós babámnak?

Figyelt kérdés

szegény párom csak jót akart,remélem nem lesz gond.Egy fél üveggel evett meg kisfiam.

Ha probléma lesz,mi lehet a tünet???


2010. jan. 27. 22:54
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
MOST DICSEKSZEM-KISFIAM MOST ÁLLT FEL ELŐSZÖR!OLYAN BÜSZKE VAGYOK MOST.
2010. jan. 27. 23:10
 12/17 anonim ***** válasza:
Te jó ég, még ébren van?! :) Egyébként GRATULÁLOK a produkcióhoz! :))
2010. jan. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
köszönöm.igen még ébren.esze ágában nincs aludni.nem tudom mi van vele...erőltetni meg nem fogom-üvölteni fog.még nem álmos ...
2010. jan. 27. 23:14
 14/17 anonim ***** válasza:
:) A kis cukorfalat! Na akkor holnaptól rámolhatod el a gyerekmagasságú ingó/ingatag dolgokat, mert fel fog kapaszkodni mindenben. :))) (valaki írta az előbb, hogy telihold van.. lehet hogy azért nem alszik. Az enyém alszik de nyugtalanul - másfél éves).
2010. jan. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
59%

Az enyém úgy alszik, mint a szög. :) Már a böfi alatt bealszik rajtam. Megpróbálom levenni a vállamról, és nyeklik-nyaklik a feje. Úgy imádom ilyenkor... Tartom a kezemben az ölemben, és fognom kell a fejét, nehogy hátrabukjon, nyitva a szája, és olyan kis tejszagú... kész vagyok tőle! :D Aztán amilyen testtartásba leteszem az ágyába, úgy alszik. Persze reggelre bemászik mindig a pelenkázó alá. :)

Banyuci

2010. jan. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Lehet mégis a glutén:) Vagy annyira örül, hogy végre kapott, hogy így ünnepel.

Akartam írni már az előbb is, ugyanezt amit a többiek. Meg pluszba még annyit a súlyos anyagcsere zavarokat szűrik ( születés utáni nem tudom hányadik napo), biztos emlékszel rá. Úgyhogy igazándiból nincs kockázata. Ha allergiás rá, akkor a három évesen adod neki akkor is allergiás lesz rá.

2010. jan. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

még egyszer köszi mindent.igen holnap pakolni fogok-előle.

az imént megpróbáltam altatni-ordenáré üvöltés lett,s most itt az ölemben nyugtatgatom-tényleg teli hold van???

sosem fog elaludni?!

2010. jan. 27. 23:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!