Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hós a babám és semilyen...

5 hós a babám és semilyen tápszert nem hajlandó megenni.6 félét póbáltam. Humana h. a, beba h. a, sima beba, mildibé. Mit csináljak? 30 grammot szopizott most,2 ciciből.

Figyelt kérdés
2010. jan. 27. 20:41
 1/8 Bea24 ***** válasza:
Az enyém a HA-t egyáltalán nem ette meg, próbálgasd ezeket még, előbb utóbb el fogja fogadni, csak meg kell szoknia az ízét.
2010. jan. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az én lányomnak sem izlett a HA tápszer. Én sinlac-al kevertem, és így elfogadta. Javít az ízén. Eleinte kb 60tápszer/40sinlac arányban kevertem, és késöbb csökkentettem a sinlack-ot. Ma már megeszi simán a HA tápszert is. 1 csapot kanál sinlac-hoz 10 ml vizet tettem. Nekünk bevált, remélem tudtam segíteni.
2010. jan. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!

6 hónapos a lányom és gyógytápszerert eszik,ami igen rossz ízű.Én is sincal-ot használok,hogy elvegye az ízét!

Én így készítem neki:210 ml viz+5 mérőkanál tápszer+2mérőkanál sinlac.

Már kezdünk mást is enni a gyümölcsöt és a züldséget is keverem sinlac-kal.

2010. jan. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Anyatej után a tápszer nálunk is nehézkes volt,nekünk orvosunk azt tanácsolta rakjunk bele cukrot,hogy jó édes legyen és mikor már elfogadja szépen ez pár nap folyamatosan csökkentsük a cukor mennyiségét,nálunk ez bevált.
2010. jan. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem 6 hós babám anyatejes,de már elkezdtük a hozzátápit.

Milupa gyermekálom vaniliás pépet imádja.Ma este próbáltuk először a Mildibé gyümis pépet,ez is izlett neki.

Már minden gyümit,zöldséget megeszik.

2010. jan. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az én babám sem ette meg szinte semelyiket,aztán rábukkantam a humana baby-fit 1-re,ez banán izü,és nincs olyan borzalmas ize mint a többinek,és az én babóm csak épphogy langyosan issza csak,majdnem,h hideg már,és ugy megkóstoltam én is,tényleg nem annyira gáz!Szerintem próbáljátok ki,egy próbát megér,hátha beválik!Remélem tudtam segiteni!
2010. jan. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! :) Akkor megpróbáljuk a banánosat! :)
2010. jan. 28. 06:43
 8/8 A kérdező kommentje:
mi még csak baracknál tartunk.3 napja azt eszik,tegnap már szinte remegett érte! :)
2010. jan. 28. 06:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!