Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagy baj? Nem szopizott az...

Nagy baj? Nem szopizott az esti elalvás előtt!

Figyelt kérdés

Lassan 9 hónapos a kisfiam, ma nem aludt eleget,kicsit nehezen viselte a meleget.

Fürdés után már elég nyűgös volt, és totál kiakadt, hogy nem jött egyből a cicimből a tej.Az egyik mellemről kapásból leszáll 1 perc után, a másikon szokott elaludni.De most nem jutottunk el addig, hogy 1-2 kortyot igyon, mert totál kiakadt!!Sírt,aztán cumival az ágyunkban elaludt...próbálgattam visszatenni a mellemre, de nem akarta:(

amúgy éhesnek biztos nem éhes, mert fél6 körül kapott 1 banánt, aztán 7kor még evett egy kis kenyeret macisajttal.Aztán fürdetés, utána kellett volna szopiznia.

Inni is ivott ma rendesen, meg szopizott is nap közben rendesen....csak ilyen még soha nem volt, hogy szopizás nélkül alszik el:(


2011. júl. 11. 22:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem baj ha nem cicizett,max előbb fog felkelni hajnalban.(ha még ébred hajnalban)
2011. júl. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
5-6 között kel általában...holnap majd előbb fürdetem, hogy legyen több türelme.
2011. júl. 11. 22:19
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ez inkább téged viselt meg jobban, mint a kisfiadat! :)

Nyugi, semmi baja sem lesz, ettől még nem fog éhen halni a drága! Ha éhes lesz az a pocak, jelezni fogja. :)

2011. júl. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hátha van cumija is,akkor úgy latszik az is megtesz.
2011. júl. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszi nektek:)

szokásosan kelt ma,jókedvűen, nem volt semmi gond:)

2011. júl. 12. 08:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!