Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 hetes babám visítva sír....

1 hetes babám visítva sír. Fél órája szopizott és most a kezét dugja a szájába. Éhes maradt? Adhatok megint neki cicit?

Figyelt kérdés
2011. aug. 27. 18:38
 1/7 anonim ***** válasza:
32%
aha mindenképp.lehet nem elég laktató a tejed.ha folytatja mindenképp vidd orvoshoz.ha megetetted újból írd le mi történt.remélem,hogy nincs semmi más baj.
2011. aug. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan adj neki, lehet, hogy csak elfáradt az előbb azért hagyta abba. Most megpihenve érzi, hogy a pici pocakja nem lett tele. De az is lehet, hogy szomjas volt az előbb és cicivel oltotta a szomját, de azóta már megéhezett. Én azt mondom, hogy igény szerint etesd, ne óra szerint. Főleg ebben a melegben.


Sok sikert!

16 hónapos anyukája :D

2011. aug. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

2.vagyok


Szerintem ne gondolj arra most még, hogy baj van a tejeddel. Igyál Laktoherbet, szedj homeos bogyót és mondogasd magadnak, hogy van sok tejed, így legalább elég lesz 1 hónapos koráig, ha elértétek, mondogasd azt, hogy legalább 2 hónapos koráig és így tovább.


Nem hittem ezekben a golyókban, de első babásként úgy voltam vele, hogy ártani nem ártok vele, hátha beválik, nekem bejött. Még mindig Cicizik, SŐT azt kell írjam, hogy függő!!! :D

2011. aug. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Softness ***** válasza:
amikor éhes adj neki! nem kell megvárni a 3 órát, én szinte végig szoptattam az első 4 hónapot, pihenés nélkül :) most 3 éves a kislányom és teljesen egészséges, normál testalkatú stb..
2011. aug. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Én babám is ezt csinálta, és amikor csak akarta cicire tettem, így megnyugodott és a teci is több lett pár nap alatt. Nyugodtan tedd csak mellre amikor csak kéri, vagy ha máshogy nem tudod megnyugtatni, ez a legjobb neki :)
2011. aug. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha visítva sír, akkor lehet, hogy féj a pocakja. Büfiztess és abból a melledből adj neki enni, amiből legutóbb is kapott. Lehet, hogy nem jutott el a hátsó tejig.
2011. aug. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha visítva sír lehet hogy fáj a pocija,büfiztesd jól meg.De az én babám a meleg,meg az erős frontoknál is ezt csinálta!
2011. aug. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!