Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Azok az anyukák akinek 3hónapo...

Azok az anyukák akinek 3hónapos kislányuk van válaszolnának?

Figyelt kérdés
Nemtudom mitévö legyek mert az én kislányom 10hetes és 2 napja nagyon sir pelus cserénél pláne:(beakartam neki kenni a szemérem ajkát neugronormonnal és torka szakadtábol elkezdett üvölteni:(mire észre vettem hogy hogy az alhasa alatt van vmi kemény rész viszont vmivel arébb már puha:(lehet ez sérv?vagy csak meghuzta?erölködés?holnap viszem dokihoz:(de nagyon aggodom:(
2010. jan. 27. 19:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is ennyi idős. De velünk ilyen nem történt. Annyi hogy, mostanában amikor elkezdem patentolni a ruháját ő is visítani kezd. Először megiedtem mi lehet a baj. Aztán rájöttem hogy, egyszerűen csak hiszti. Nem szereti ha patentolom. =)Nem tudom hogy, nálatok mi lehet a baj, de ne aggódj. Minnél előbb vidd el orvoshoz. Itt egy link! Olvasd el! [link]
2010. jan. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kösziszépen,ez érdekes.Remélem nem az lesz nekünk:(Bizom benne.
2010. jan. 27. 20:43
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Hál' Istennek nekünk nincs ilyen!

De megírhatnád holnap, hogy mi volt a dokinál!

Remélem semmi komoly!

2010. jan. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!