Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3hónapos babának tényleg...

3hónapos babának tényleg lehet adni sütőtököt meg sütőtöklevet? Mielött bárki is lehuroggna a védőnő mondta

Figyelt kérdés
2010. jan. 27. 16:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Mind a két gyerekem pontosan 4 hónaposan kezdte, hogy egyik napról a másikra napokig nem kakált. Az elsőnek az akkori gyerekorvosunk őszilevet ajánlott. Most másik orvosunk van, ő határozottan ellenezte 6 hós kor előtt a hozzátáplálást, ő Normalflor-t ajánlott. Mind a kettő sikeres volt. Annyi a különbség, hogy az én gyerekeim anyatejesek, tápszert nem kaptak, ennek ellenére használhat a Te picidnek is.
2010. jan. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
66%

Én tápszeres babának sem adnék még.

6 hónapos korukra áll fel normálisan az emésztőrendszerük. AZt nem vettem észre, hogy hű de jó lenne székrekedésre, de szerintem próbálkozz mással. Kamillatea kis cukorral.

2010. jan. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Abszólut nem értek a témához semmit, tuti arra hallgatnék aki ezt tanulta és ezt dolgozza, tehát a védőnőre..a többia nyuka csak ezt hallottam, meg kaki alapján döntXD nekem ez kevés...
2010. febr. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Persze! Ha Neked a védőnő baromságot mond, akkor azt csinálod??? Sajnos a védőnők nagy része nem áll a helyzet magaslatán vagy a több 10 évvel ez előtt tanult dolgokat szajkózza...Hidd el, sokszor egy tapasztalt anyuka többet tud, mint egy idős védőnő vagy egy tapasztalatlan, csak a száraz, könyvszagú betanult szöveget szajkózó..ui. minden baba más, nem biztos, hogy ami egyiknek jó, az a másiknak is az lesz...Akárhogy is nézzük, egy 3 hónapos babának nem kell és nem is jó adni semmi mást csak anyatejet vagy tápszert, az emésztőszervei még nem érettek arra, hogy feldolgozzák..utána persze, hogy hasmenése lesz...de nem ez lenne a cél!
2010. febr. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ne bántsátok a védőnőket!
2010. febr. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
100%

ÚramAtyám!


Milyen fanatikus emberek vannak.

Kövezzetek meg, de én anyatej mellett ami van elég bőven hál Istennek etetem a 4 hónapos babámat, ésnem 3 hónapos kortól, hanem 2,5 hónaposan kezdtük! Így eltudunk menni akárhova mert viszek neki gyümilevet vagy pürét és ha egy kicsit megéhezne adok neki. Nem beszélve arról, hogy imádja az ízeket, és sikít hogy gyorsabban adagoljam. Egyébként a sütőtök a nagy kedvenc kiló számra bírná enni, és inni is. És, hogy miért adom? Bármikor elmehet a tejem, bármikor beteg lehetek és nem szoptathatok akármi elfordúlhat. Nem beszélve arrról, hogy neki nem fog meglepetést okozni x hónaposan az ízek világa, mert mindent kipróbál addigra, és míg más kűzd a gyerekkel, hogy csak egy kis falatot egyél, meg jaj ez a gyerek tejpépen kívül nem akar semmit sem megenni, addíg az én fiam kétpofára fogja enni a finomabnál finomabb és egészségesebb zöldséget és gyümölcsöt, és remélhetőleg nagyobb korában sem fogja kitúrni a tányér szélére a zöldséget a kajából. Ti min nőttetek fel annó? Kérdezzétek csak me!!?? négy hónaposan sztrapacskát ettem és élek virulok, ja és mindenevő vagyok!!!! Szóval adj neki nyugodtan, és a kakijával is csodákat fog művelni. Mi anyatejesen hetente kakiltunk csak, és látványosan szenvedett tőle, mert torzult a kisfeje annyira akart nyomni, de nem jött semmi. Amióta eszünk ezzel semmi bajunk sincs, csak pozitív hatással volt

ránk!

2012. okt. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Utsóval egyet értek :). Az én babám illetve már 3évesem is már 11 hetesen intenzíven bébiételezett alma levezett töközött stb.. Most is babát várok és ha lesz tejem ( mert anno nem volt ) akkor is ezt csinálom kb úgy ahogy az utolsó válaszoló :).
2012. nov. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!