Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3hónapos babának tényleg...

3hónapos babának tényleg lehet adni sütőtököt meg sütőtöklevet? Mielött bárki is lehuroggna a védőnő mondta

Figyelt kérdés
2010. jan. 27. 16:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
43%

ez sosem korfüggő, bármennyire is korhoz kötik manapság.

ha a babád elmúlt 6,5 kiló, akkor valószínűleg már adhatsz neki. ha az ösztönöd mást mond, várj, amíg szeretnél. én kóstoltatást 4 hónaposan kezdtem, 3 hónapot így látatlanban korainak tartom, de a védőnő látta a babádat. :)

2010. jan. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
52%

Én biztos, hogy nem adnék!!!!!!!

Ha szopik, akkor 6 hónapig csak anyatej!

Mivel jobb a sütőtök az anyatejnél?

2010. jan. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Régen adtak, ma már nem sokan. ha szopik a baba, akkor hadd szopizzon még egy ideig, ha tápszert kap, akkor is elég, ha 4 hónaposan kezdd a kóstoltatást. Ez egyébként, hogy ha elér a baba egy bizonyos súlyt, utána már kell neki adni a tejen, tápszeren kívül mást, tévhit..épp ez bizonyítja, hogy jól fejlődik a baba ezektől is, nincs szüksége másra. [link]
2010. jan. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!4
2010. jan. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha van elég tejcid, akkor én azt javaslom, hogy ne adj még neki mást. A bélrendszerének kell elég erőssé válni.
2010. jan. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Tápszeres!:( De én sem akarok még neki adni, csak nem bír kakilni..gondolom ezért tanácsolta
2010. jan. 27. 16:50
 7/17 anonim ***** válasza:
Arra inkább adj neki néhány korty kamillát, kevés culorral vagy Levolac szirupot! A hozzátáplálásra még éretlen az emésztőrendszere.
2010. jan. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
67%
Szia! Engem már lehurrogtak itt pár hónapja mert korán kezdtem a hozzá táplálást! Adhatsz neki nyugodtan De ha nem tud kakilni akkor őszi levet szoktak ajánlani attól tud.De ha nem akarsz adni akkor van a Leaveloc piciknek ami széklet lágyító azt adj neki! 6 hós a babám de már intenzíven bébi kajás!
2010. jan. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
80%

Szia!

Az én kislányom 3 és fél hónapos, én 60 ml alma+őszilevet adok neki 2 szopi között egyszer délelőtt (nem szopi helyett, hanem plusszban, a gyerekorvos tanácsára) és azóta mindennap van rendesen kakija.

2010. jan. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Anyatejes babának nem lehet naponta több, de lehet csak többnaponta kakija.


Amúgy én nem adnék, még ha tápszeres, akkor sem.

2010. jan. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!