Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Szerettek "bandázni"...

Anyukák! Szerettek "bandázni" vagy inkább otthon vagytok?

Figyelt kérdés
Én nem vagyok az a mindennap összejárós típus,de néha jó együtt játszani más gyerekekkel.A kislányom 12 hónapos és egyre jobban igényli a gyerek társaságot. Néha csak miatta megyek el,pedig nekem nem is lenne kedvem. Van így más is?
2010. jan. 27. 13:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
is,is. nagyon megvagyok itthon a babámmal,ő egy éves,de naponta sétálunk,így találkozunk,ezzel,azzal.elég nagy a rokonság,barátok,így elég sűrűn van jövés,menés.játszótérre anyukákhoz nem járnék beszélgetni,már a gondolattól is ráz a hideg.úgy hogy valószínű,ha játszóra mennénk én csak a gyerekkel lennék,el,és nem azért mert nem vagyok barátkozós,sőt..de ami ott megy abból én nem kérek.Amikor elmegyünk bevásárolni olyankor játszunk is jo nagyot,ott mindig van a babáknak mit csinálni,és amióta megy még könnyebb vele,jönni menni.de amikor hetekig csak sétálni megyek azzal sincs semmi bajom,jó itthon a gyerekkel.
2010. jan. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én szeretek beszélgetni. Mi vidéken lakunk, itt az utcán amúgy is szokás köszöngetni, bár egy utcával odébb kezdődik az új lakópark, ők még nem jöttek rá erre a szokásra. Minden nap sétálunk egy órácskát, néha összefutok idegen babás anyukával, néha egy lélekkel sem. Ha találkozok valakivel, akkor általában csatlakozni szoktam. Én itthon nagyon egyedül vagyok, jól esik beszélgetni.
2010. jan. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
nagyon jó lenne, de nincs nagyon kivel :((
2010. jan. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!