Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Szerettek "bandázni"...

Anyukák! Szerettek "bandázni" vagy inkább otthon vagytok?

Figyelt kérdés
Én nem vagyok az a mindennap összejárós típus,de néha jó együtt játszani más gyerekekkel.A kislányom 12 hónapos és egyre jobban igényli a gyerek társaságot. Néha csak miatta megyek el,pedig nekem nem is lenne kedvem. Van így más is?
2010. jan. 27. 13:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Én szeretek kimozdulni, és más anyukákkal eszmét cserélni.Én könnyű helyzetben vagyok, mert Tesóm kisfia 11 hónapos, aki az én Kersztfiam, az én kisfiam 4,5 hónapos.Hetente kétszer találkozok velük.Egy városban lakunk, de 10 kilóméterre egymástól, de szerencsére van autónk, így ki tudunk mozdulni.Nekem van is kedvem.

2010. jan. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Az attól függ. A játszótéri anyukáktól agyvérzést kapok. A legtöbb azt hiszi, mert kerítés van körbe, már nem is kell a gyerekre figyeli. Leginkább azért járnak le, mert ők akarnak beszélgetni, nem azért mert a gyereknek jó a gyerektársaság. Biztos, hogy nem minden játszótéren van így, nálunk sajnos ez a helyzet.

Viszont csiri-biri tornára imádunk járni mindketten.

2010. jan. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Így könnyű:))) Nekem néha az furcsa,hogy tulajdonképpen alig ismerjük egymást ésgyerek nélkül valószínüleg nem lennénk "barátok".
2010. jan. 27. 13:55
 4/13 A kérdező kommentje:

Az előző kommentet ez első válaszolónak írtam.

Második:Tényleg a torna jó ötlet.

2010. jan. 27. 13:56
 5/13 A kérdező kommentje:
Pestre jártok tornára?
2010. jan. 27. 13:59
 6/13 anonim ***** válasza:
Hát a mi környékünk is tele van sznob anyukákkal,ha elmegyünk a játszóra én akkor is a kislányommal játszom,de némelyik anyuka a vörös műkörmével mutogat,közben a gyereke kavicsot eszik,napi témájuk hogy holnap milyen ruhába jöjjenek le,én nem vágyom az Ő társaságukra.
2010. jan. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Igen, Pestre, de már nagyon sok helyen van ilyen torna.

itt meg tudod nézni, hogy hol, mennyiért:

[link]

2010. jan. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszi,megnéztem,mi a XV.kerületben lakunk-itt pont nincs:(((

2010. jan. 27. 14:25
 9/13 anonim ***** válasza:

Én amúgy sem vagyok az a hirtelen barátságot kötő ember, de mióta rádöbbentem, hogy az anyukák mind hiperokosak, mert szültek egy gyereket, és ezáltal a téma szakértőivé váltak, azóta még kevésbé vágyom idegenekkel megismerkedni.


Rokon gyerkőcökkel, és az anyukájukkal, meg amúgy is barát anyukákkal természetesen összejárunk heti rendszerességgel.

De már előre félek a játszótértől... idén megyünk először, és semmi kedvem jópofizni, úgyhogy szerintem én leszek az, aki a játszótér másik végében áll, és majd jól kilógok a sorból... de mindegy.

2010. jan. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
...és valahogy engem szeretnek a szuperokos anyukák,mindig ők találnak meg. Folyton csak tanácsokat adnak. Én meg arra gondolok,hogy kettesben a kislányommal jobban érezném magam,mint velük.
2010. jan. 27. 14:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!